Gouds platelen zwavelstokkenhouder gemerkt Regina 295,Elma WB Gouda Holland. begin 20e eeuw, 1 chipje aan de onderkant. 6xø6cm.
Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.
2 Antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G
18e eeuws blauw Chinees bord Quang Ci, bord is gedecoreerd met landschapsmotief 3xø22,5cm. Cond.: G
2 Blauwe borden 18e eeuw. 1x gedecoreerd met bloemen ø22,5cm. en 1 chip. 1x Rijkelijk beschilderd met bloemenmotief ø21cm met randschade.
Grote imari schotel eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor ø35cm. Cond.: G
Handgeschilderde porseleinen bloempot 1e helft 20e eeuw gedecoreerd met bloemen. Pot is gaaf 17xø18,5cm.
Wandbord Delft, gemerkt: Boch fréres La Louviére Belgium,Delfts, voorstellende rokende zeeman, ø 25 cm.