Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G
Borstbeeld van gips van een meisje met gevlochten haar. H.:44cm.
3 Delen glaswerk met zilver e.o.silver plated,19e eeuw (stop van karaf beschadigd) H.10-31 cm.
8 Kantig imaribordje. japans 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen, 20x20x13,5cm. Cond.: G
1x Witte vrouwenbuste van Bavaria (14x10x6cm.), 1x beeldje van een hond liggend op een kussen (8x10x5,5cm.). Cond.: G
Divers Chinees porselein. 9x 8-hoekige schoteltjes, 2x kop en schotels, 2 capucijner deksels, 1 capucijner bakje zonder deksel, 2 imari schoteltjes, 1 kopje, 1 schoteltje. 18e en 19e eeuws, meeste met...
3 Japanse kopjes ca. 1900, 1x met vlinders, 2x met draken en bloemen 8,5xø8cm. Cond.: G
2 Delen kristal,1x beschuithouder op onderschotel 23xø20cm.,1x kaasstolp 21xø23 cm.Wilhelmina kristal
2 Kutani vaasjes 19e eeuws met figurenmotief 15,5xø7,5cm. Cond.: G
3 Italiaanse majolica hangborden 20e eeuw. Ceramica De Alcora 2xø34cm 1xø31cm. Cond.: U
2 Kristallen koektrommels met zilveren hengsel 20e eeuw 20xø12cm. en 22xø13cm. Cond.: U
Grote imari schaal eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor 9xø42cm. Cond.: G
6 Diverse blauwe borden o.a; 1x blauw bord met jagers en wild zwijn gemerkt Royal Sphinx Masstricht ø30cm. 1x jager en hond gemerkt Bosch ø25cm. 1x Bord met molen aan water ø23,5cm. 1x Appelplukkers i...
3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
Grote imari schotel eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor ø35cm. Cond.: G
Aardewerken herrijzings-/herinneringsbord van Fa. P.V.D. Ivorawerken Gouda. Uitgave C. Fortmann Den Haag nr. 154 met voorstelling van Nederland in 1918/1919. ø28cm. Cond.: U
6 Kop en schotels gemerkt Societe Ceramique Maastricht, handbeschilderd met bloemdecor ca. 1900. Schotels: 2,5xø13cm. Koppen: 6xø7cm.
3 Goudimari handbeschilderde borden met gecontourneerde rand 2e helft 20e eeuw. ø22cm. Cond.: G
4 Kopjes en 3 schotels. China 18e eeuws peterselie decor. Kang Shy schotels met lichte beschadigingen. Schotels: Ø14cm. Kopjes: 5xØ8cm.
Porseleinen Lladro, cactus met vogel. Blaadje afgebroken maar aanwezig 14,5cm. Cond.: R
Doos met 12 kristallen onderzetters en setje fruitmesjes, 20e eeuw,2 mesheften gelijmd.
2 Delen wedgwood porselein. 1x botervloot Barlaston Wedgwood 19x12x9cm. 1x bord Wedgwood Gold Columbia 1xø27,5cm. Cond.: U
Kristallen coupe met blauw, vermoedelijk Duitsland ca. 1900 13,5x14cm. Cond.: U
Doos met 9 kristallen glazen 20e eeuw. 18xø8cm. Cond.: U
Tegeltableau van vaas met bloemen, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 38,5x25,5x1cm. Cond.: U
Rosenthal porseleinen putto met ezel, 12x12x605 cm., 20e eeuw
Wit porseleinen wandwaterfontein met deksel. Frankrijk ca. 1920. Gedecoreerd met jugendstil bloemen. De kraan ontbreekt en het deksel mist een hoekje. 34,5x25x11cm.
1x 4 Delig Hollands waaier kristal roomstelletje 27x12x9 cm.,licht beschadigd, 1x zout-peper-mosterdsetje op schotel,Hollands waaier kristal,17.5x9x8 cm.licht beschadigd,
Platelen vaasje met 2 oortjes,gemerkt 1143 Danier Gouda, 10x12 cm, met haarscheur.
Aardewerken beeld (Thuringen) van een ruiter te paard (Don Quichot), 20e eeuw, 36x35x13cm. Cond.: G
Porseleinen chocoladekan gemerkt Hutschenreuther 20e eeuws. Handbeschilderd met bloemen 25x25x17cm. Cond.: G
Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U
23 Delen Hutschenreuther porselein serviesdelen met bladgoud, Duitsland. Cond.: U
21-Delig blauwkleurig Bavaria servies van Seltman Weiden, 1e helft 20e eeuw, Cond.: U