Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G
Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G
2 Aardewerken borden met middeleeuwse voorstellingen, ca. 1880, monogram O.K., omgeving Grenshausen, ø25cm. Cond.: U
3 Makkumse tegels in eikenhouten lijst met 3 afbeeldingen van ruiters te paard, 20e eeuws, 42x16cm. Cond.: G
Japanse goud imari vaas met vogel- en landschapsdecor, ca. 1890, H.:26cm.
21-Delig blauwkleurig Bavaria servies van Seltman Weiden, 1e helft 20e eeuw, Cond.: U
Grote platelen oorvaas met schenktuit, gemerkt 1721 Beek Gouda Holland, 17,5x13x11cm. Cond.: R (kleine chipjes)
Platelen oorkannetje met schenktuit, gemerkt Koninklijk Gouda Holland, J-VH, onder de voet is een stukje gelijmd, 10,5x13cm.
Platelen oorvaasje met opschrift Amsterdam, gemerkt 319 Zenith Gouda, 10,5xø5,5cm. Cond.: U
Platelen 13-delig petit-four stelletje, gemerkt HAMAZE Gouda, begin 20e eeuw, 3 bordjes met chipje, 8x20x15cm. Cond.: G
Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G
15 Borden Staffordshire England porselein + 6 koppen en schotels met Japans motief, Cond.: U
Groot Japans wandbord ca. 1900 met paradijsvogel decor, blauw/wit ø40cm.
Groot meissen wandbord, Teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U
K.P.M. bordjes met bloemmotief omstreeks 1920, Ø19 cm. 9 stuks. Cond.U
6 Meissen borden, knaufzeit 1890/1900,met bloemmotief,z.g.n.veldbloemen.
6 Meissen kop en schotels,1e helft 20e eeuw.met veldbloemen,Ø8.5 cm.,H.7.5 cm.Cond.U
Meissen melkkannetje,1e helft 20e eeuw,met veldbloemmotief, H.11.5 cm.
Cond.:U
Meissen koffiekan,1e helft 20e eeuw, met veldbloemmotief, H.25 cm., Cond.:U