6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...
3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.
6 Delen glas/kristal o.a; 2 kristallen schaaltjes (ø11cm.) amandel geslepen. 3 Glazen schaaltjes (ø8,5cm.) amandel geslepen. 1 Glazen karaf met stolp 18,5xø7,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse kristallen kelk met goud beschilderd. Boheems 17xø10cm. Cond.: G
Kristallen karaf met dop ca. 1900 in zeer goede staat 31xø13cm.
1x 4 Delig Hollands waaier kristal roomstelletje 27x12x9 cm.,licht beschadigd, 1x zout-peper-mosterdsetje op schotel,Hollands waaier kristal,17.5x9x8 cm.licht beschadigd,
Antiek kristallen bowlschaal met originele sleef ca. 1900. Schaal is geheel geëtst met bloemdecor 33xø16cm. klein chipje in de rand.
Blauw geslepen dekseldoos in de bloemstijl 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk geslepen. Doos heeft 1 chip.
Glazen karaf met dop waarop 2 mannetjes zitten. H.:24cm. (karaf staat scheef) 1x glazen rookverdrijver op tinnen voet 25,5xø11cm. 20e eeuws. Cond.: G
Grote Boheemse vaas begin 19e eeuw. Rood geslepen glas gedecoreerd met druiven en bladmotief, heel klein chipje aan zijkant 30,5xø15cm.
6 Boheemse wijnglazen (11xø8cm.) met bijpassende karaf (41,5xø8,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Roodgeslepen glas gedecoreerd met diverse motieven.
6 Boheemse glazen (10,5xø6,5cm.) met bijbehorend karaf (21x21,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Rood geslepen glas gedecoreerd met dierenedcor.
3 Glazen beelden o.a; 2 ballerina's van 28cm en een glazen dolfijn 16cm.eind 20e eeuw. Cond.: G
Grote Gouda plateel bloempot (Lotte), beschadigd 23xø30cm. Cond.: M
Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U
Platelen vaasje met 2 oortjes,gemerkt 1143 Danier Gouda, 10x12 cm, met haarscheur.
Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.
3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U
Gouds platelen zwavelstokkenhouder gemerkt Regina 295,Elma WB Gouda Holland. begin 20e eeuw, 1 chipje aan de onderkant. 6xø6cm.
Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.
Aardewerken vaasje voorzien van een handbeschilderde Hollandse voorstelling, rand is afgewerkt met zilveren rand 7,5xø8,5cm. Cond.: G
2 Platelen vazen. 1x Platelen kraagvaas van Royal Flora Keramiek Gouda Holland. gedecoreerd met bloemen 23xø13cm. Cond.: G 1x PLatelen vaas van Modica Gouda plateel Oud Gouda Zuid Holland Nr. 314 24xø...
2 Satsuma vogeldrinkbakjes ca. 1880 in de vorm van een vogel zittend op een rots en boomstronk aan de aterkant 25x21,5x18,5cm. Cond.: G
Satsuma beeld, voorstellend boeddha zittend op een olifant ca. 1920 28x16x9cm. Cond.: G
Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...
2 Antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G
Vroeg 18e eeuws blauw Chinees bordQuang Long, gedecoreerd met bloem- en takmotief. op de achterkant staan 2 vazen. Bord heeft randschade ø21cm.
Chinese 8-hoekige vleesschotel 18e eeuw, met landschapsmotieven beschilderd 26x34cm. Gaaf.
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
18e eeuws blauw Chinees bord Quang Ci, bord is gedecoreerd met landschapsmotief 3xø22,5cm. Cond.: G
4 Chinese kop en schotels met bladdecor Chien Lung. Kop: 4xØ6,5cm Schotels: 2xØ10,5cm.
2 Blauwe borden 18e eeuw. 1x gedecoreerd met bloemen ø22,5cm. en 1 chip. 1x Rijkelijk beschilderd met bloemenmotief ø21cm met randschade.
Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.
3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...
Kastkom van Amsterdams bont 18e eeuw. Aan de binnenkant beschilderd met 2 papegaaien zittend op een tak en 2 vlinders. Aan de buitenkant met figurendecor 7xø15cm. Cond.: G
Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G
Grote imari schotel eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor ø35cm. Cond.: G
3 Diverse oosterse vazen o.a; 1x bijzondere mooie opengewerkte siervaas aan Japans aardewerk ca. 1950 30xø16cm. Gaaf. 1x Aardewerken knobbelvaas eind 20e eeuw. 33xø18cm. 1x Kraagvaas met bloemen en f...
1x Witte vrouwenbuste van Bavaria (14x10x6cm.), 1x beeldje van een hond liggend op een kussen (8x10x5,5cm.). Cond.: G
Handgeschilderde porseleinen bloempot 1e helft 20e eeuw gedecoreerd met bloemen. Pot is gaaf 17xø18,5cm.
Wandbord Delft, gemerkt: Boch fréres La Louviére Belgium,Delfts, voorstellende rokende zeeman, ø 25 cm.