Diese Webseite verwendet Cookies

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antiek ivoren flesje
Ergebnis: 110 EUR

Benen doosje
Startpreis 50 EUR

Divers parelmoer en ivoor
Ergebnis: 22,5 EUR

Kavel divers antiek parelmoer en ivoor. O.a; een parelmoer briefopener, (is gebroken geweest), pen met zilveren pennenhouder en een antiek ivoren briefopener Cond.: G

3 Opalen fossielen
Startpreis 35 EUR

3 Opalen fossielen in een klein potje op sterk water

2 Delen ivoor
Startpreis 80 EUR

2 Delen ivoor Azië begin 20e eeuw,op een lotussokkel srtaande Guanyin fluitspelend (ontbreekt),en een Geisha met bloemen, gesneden,gegraveerd en deels gepatineerd op houten sokkel. H.12 en 15 cm.

Sigarenetui
Startpreis 150 EUR

Geisha ivoor
Startpreis 200 EUR

Figuur ivoor
Startpreis 110 EUR

Figuur ivoor begin 20e eeuw,2 steigerende paarden. H.7.5 cm.

3 Benen doosjes
Ergebnis: 80 EUR

Karaf met verzilverde dop
Startpreis 50 EUR

Glazen karaf met originele stolp. Stolp is voorzien van 2 silver plated zittende figuren eind 20e eeuw. 28xø13,5cm. Cond.: G

Glazen vazen en plaquetten
Startpreis 35 EUR

Glazen vazen, plaquetten en presse-papier o.a; Leerdam en Copier Cond.: G

Karaf + 6 glazen
Ergebnis: 15 EUR

Kristallen gembercoup
Ergebnis: 120 EUR

3 Karaffen
Kein Mindestpreis

Diversen kristal
Kein Mindestpreis

6 Kristallen Annagroen glazen
Ergebnis: 70 EUR

6 Ruitgeslepen Anna Groen glazen, 20e eeuw Cond:G, H.12xø6cm.

Boheems kristallen glas
Startpreis 35 EUR

Boheems kristallen glas Duitsland ca.1900, met getande rand. Glas is geel/oranje gekleurd. H16xø8cm., Cond:U

Asbak + fruitschaal
Startpreis 20 EUR

Boheems glas
Startpreis 20 EUR

Boheems rood kristallen glas geëtst met een voorstelling van een kerk in Bongen en met tekst. C.S.Stover 20-8-1784, glas is van 1920,11.5x ø6.5 cm.

Gallee lamp
Ergebnis: 70 EUR

Schemerlampje van glas in de gallee stijl. Glazen voetje met glazen kap. Jugendstil motieven. 2 fittingen boven en 1 fitting onder. 21e eeuw, 32xø23cm.Cond.: U

Antieke vaas
Startpreis 20 EUR

Grote smalle glazen vaas ca.1900,40x7.5x7.5cm.

Decanteerkaraf
Ergebnis: 11 EUR

York minister Jug anno 1846
Startpreis 140 EUR

Wit porseleinen schenkkan geheel uitgewerkt met gotische voorstellingen. Kan gemerkt York Minister Jug 1846. Kan is een repro ca. 1950 met 1 chip aan de tuit. 24,5x15x13cm.

2 Schaaltjes + 2 zoutvaatjes
Startpreis 20 EUR

2 Kristallen schaaltjes + 2 glazen zoutvaatjes. De kristallen aanbiedschaaltjes zijn ruitgeslepen en licht bestoten, Cond.: R L: 18 en 15cm. Zoutvaatjes ø5cm.

2 Portretvaasjes met zilveren rand
Startpreis 60 EUR

2 Portretvaasjes op voetjes met zilveren rand, voorstellend edele dames, 11xø5,5cm.

Kristallen asbak
Ergebnis: 15 EUR

3 Delen kristal
Startpreis 20 EUR

3 Delen kristal o.a; 2 kleien driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G

Meissen kan
Startpreis 70 EUR

Meissen kan Zwiebelmuster decor blauw-wit eidn 19e eeuw. Deksel met tulpvormige knop, minimaal beschadigd ca. 25cm.

Dekselschaal op voet
Startpreis 80 EUR

Dekselschaal op voet, Zwiebelmuster, Meissen Teichert ca.1900 aan een greep, met chipje 35xø28cm.

2 Goudstenen kastkommen
Startpreis 100 EUR

2 19e Eeuwse goudstenen kastkommen. De rand gedecoreerd met bloemen 10xø16cm. Cond.: G

Sausiere
Startpreis 70 EUR

Sausiere Zwiebelmuster Meissen Teichert ca. 1900. blauw-wit 11x24cm. Gaaf

3 Japanse borden
Ergebnis: 80 EUR

3 Japanse borden ca. 1900 beschilderd met vogels, bloemen en insecten.

Blauw porseleinen eierrekje
Startpreis 150 EUR

Blauw porseleinen eierrekje met Schwiebelmuster decor ca. 1930, 1 eierkopje met chip. 10x23x13,5cm.

2 Dienschaaltjes
Startpreis 70 EUR

2 Blauw porseleinen dienschaaltjes met Schwiebelmuster decor ca. 1930. 1 met haarscheur. 32x23cm. en 21x18cm.

Poppenservies
Ergebnis: 10 EUR

5 kop en schotels rood/goud
Kein Mindestpreis

3 Kop en schotels
Startpreis 50 EUR

3 Kop (4,5cm.) en schotels (ø10,5cm.) Maastricht, ca. 1900, 1 stel met chip.

16 kop en schotels
Kein Mindestpreis

16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G

6x Limoges
Ergebnis: 15 EUR

Tegeltableau
Ergebnis: 25 EUR

Bruidsvaasje
Startpreis 10 EUR

Porseleinen bruidsvaasje,handbeschilderd met bloemen,aan de zijkanten zijn de oortjes met goudkleur geschilderd. 20e eeuw, H.9x8x4cm. Cond:G

Blauwe vaas
Ergebnis: 20 EUR

Ballustervormige vaas,omstreeks 1910, 28xø15cm.

57-Delig servies
Ergebnis: 50 EUR

2 Kop en schotels
Ergebnis: 20 EUR

3 Kristallen schalen
Startpreis 20 EUR

Kristallen karaf + 3 glazen
Startpreis 20 EUR

12 messenleggers + schaaltje
Startpreis 40 EUR

2 Vazen
Ergebnis: 20 EUR

Karaf
Startpreis 50 EUR

Glazen karaf met zilver
Startpreis 70 EUR

Glazen karaf met zilveren halsmontuur Hollands gekeurd (met dolkje) ca. 1930. 27xø12cm.

Dekselpot + mandje
Ergebnis: 20 EUR

St. Lambert asbak
Startpreis 50 EUR

Belgische glazen asbak 30-er jaren. St Lambert Art deco 8,5x8,5x12cm. Cond.: U

2 Platelen vazen
Kein Mindestpreis

Wandbord plateel
Startpreis 225 EUR

Wandbord plateel
Startpreis 225 EUR

Plateel fruitschaal
Startpreis 70 EUR

Plateel fruitschaal, Arnhem decor, Astra ø28cm. Begin 20e eeuw Cond.: G

Wit platelen beeld Lejan
Startpreis 140 EUR

Plateel vaas
Startpreis 100 EUR

Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. klein restauratie

Plateel lampevoet
Startpreis 15 EUR

Plateel lampevoet Regina Gouda met bloemdecor 13xø15cm. Cond.: G

2 Keramiek glazuur vazen
Startpreis 200 EUR

Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda
Ergebnis: 275 EUR

Keramiek sierschotel
Startpreis 750 EUR

Theekan omgeving Parijs
Startpreis 60 EUR

Oude porseleinen handbeschilderde theekan, vermoedelijk Frankrijk 19e eeuw, 16x14xø16cm. Cond.: U

Gouda plateel vaas.
Startpreis 80 EUR

3x Herend open schaaltje
Kein Mindestpreis

Chinese schotel, zilveren beugel
Kein Mindestpreis

4 Chinese blauwe schotels
Ergebnis: 125 EUR

3 Kopjes
Ergebnis: 35 EUR

3 Blauwe Chinese kopjes met figurendecor 18e eeuws 4,5xø6,5cm. Cond.: G

Antieke tegel
Startpreis 35 EUR

Antieke tegel in ronde eiken lijst, tegel is vermoedelijk vierkant geweest, ø17cm. Cond.: R

3 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

4 Chinese blauwe borden
Ergebnis: 60 EUR

4 Chinese blauwe borden, 18e eeuws, ø23,5cm.

Divers Chinees porselein
Ergebnis: 40 EUR

6 Gekleurde kop en schotels
Startpreis 125 EUR

6 Gekleurde creamware kop (4xø7cm.) en schotels(3xø12cm.) met chinoiseriedecor Engels 19e eeuw. 1 kopje en 1 schoteltje met haarscheurtje. Cond.: G

2 Capucijner kop en schotels
Startpreis 30 EUR

Chinees roombordje
Startpreis 70 EUR

Chinees porseleinen roombordje Chien Lung 16x16x35cm.

Chinese schotel 18e eeuw.
Startpreis 250 EUR

Grote Chinese 8-hoekige schotel 18e eeuw, met landschapsdecor 30,5x38cm. Cond.: G

Chinese kom
Startpreis 40 EUR

Chinees blauw porseleinen kom Chien Lung 18e eeuw. met haarscheur 6,5xø15cm.

Chinees bord, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

Imari bord 18e eeuws
Startpreis 100 EUR

Imari bord met goudverf, gaaf bord Japans 18e eeuws, ø23cm. Cond.: U

Blauw porseleinen bord
Ergebnis: 100 EUR

Chinees blauw porseleinen bord Chien Lung 18e eeuws. ø23cm.

Imari pot op vuurvergulde standaard
Startpreis 225 EUR

2 Imari siervaasjes
Startpreis 100 EUR

2 Japans gekleurde imari porseleinen siervaasjes 19e eeuw, 1 chipje aan de voet. 11xø6cm.

3 Japanse kopjes ca. 1900
Ergebnis: 40 EUR

3 Japanse kopjes ca. 1900, 1x met vlinders, 2x met draken en bloemen 8,5xø8cm. Cond.: G

Serie porseleinen borden
Ergebnis: 10 EUR

4 Karaffen
Startpreis 50 EUR

4 Diverse karaffen, glas en kristal 20e eeuw. Cond.: G

Borstbeeld van gips
Ergebnis: 45 EUR

Borstbeeld van gips van een meisje met gevlochten haar. H.:44cm.

30 Spaarpotten
Startpreis 30 EUR

Doos met 30 spaarpotten 20e eeuw, Cond.: G

25 Spaarpotten
Startpreis 30 EUR

Doos met 25 spaarpotten 20e eeuw. Cond.: G

20 Peper en zout stelletjes
Startpreis 40 EUR

Doos met 20 peper en zout stelletjes 20e eeuw. Cond.: G

20 Peper& zout stelletjes
Startpreis 40 EUR

20 Peper& zout stelletjes 20e eeuw.

Serie porseleinen borden
Startpreis 20 EUR

Serie porseleinen borden
Ergebnis: 20 EUR

6 Borden (ø19,5cm.), getiteld: "Die meisterwerke des Franz von Defregger", lilien porselein 1989, Cond.: G

Delfts blauw sierschotel
Startpreis 150 EUR

Delfts blauw sierschotel met decor van vogels en bloemen, gemerkt PorcelynFles ca. 1930 ø35cm. Cond.: G

Kristal kaasstolp+beschuithouder
Ergebnis: 40 EUR

2 Delen kristal,1x beschuithouder op onderschotel 23xø20cm.,1x kaasstolp 21xø23 cm.Wilhelmina kristal

3 Delen Delft
Startpreis 15 EUR

3 Delen Delft 30-er jaren. Schenkkan, koektrommel en suikerpot. Koektrommel met haarscheur. kan en suikerpot met chip.

Kop en schotel Fam Rose
Ergebnis: 10 EUR