Antiek ivoren parfum/opiumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Compleet uitgesneden met drakendecor 7x4x1,8cm. Cond.: G
Doosje van been ca 2e helft 20e eeuw. Doosje is in de vorm van een kist en heeft een verborgen lade die je kunt sluiten door te trekken aan het touwtje met dooshoofdjes 6,5x4x2,5cm. Cond.: G
Kavel divers antiek parelmoer en ivoor. O.a; een parelmoer briefopener, (is gebroken geweest), pen met zilveren pennenhouder en een antiek ivoren briefopener Cond.: G
2 Delen ivoor Azië begin 20e eeuw,op een lotussokkel srtaande Guanyin fluitspelend (ontbreekt),en een Geisha met bloemen, gesneden,gegraveerd en deels gepatineerd op houten sokkel. H.12 en 15 cm.
Sigarenetui ca. 1900. Schildpad in messing montuur. Zilver ingelegd met monogram R.M. 14x7,5cm. 178gr.
Japanse beeldhouwer rond 1900,fijn bewerkte staande Geisha in mooie kimono, in de linker hand een waaier (iets beschadigd)in de rechter hand een paraplu,(kleine chip) ivoor gesneden deels gegraveerd o...
3 Kleine benen doosjes ca. 1960, 1x cilindrisch loddereindoosje gegraveerd met wereldkaart 4xØ3,2cm, 1x snuifdoosje uitgewerkt en gegraveerd 4x2,5cm, 1x vierkant pillendoosje met een reptiel uitgewerk...
Glazen karaf met originele stolp. Stolp is voorzien van 2 silver plated zittende figuren eind 20e eeuw. 28xø13,5cm. Cond.: G
Glazen vazen, plaquetten en presse-papier o.a; Leerdam en Copier Cond.: G
Glazen karaf met 6 glazen eind 20e eeuw. 1 voetje van een glas heeft een chipje.
Kristallen gembercoup met zilveren voetje Hollands gekeurd. Coupe is amandel geslepen en helemaal gaaf. Begin 20e eeuw 25xø12,5cm.
3 Glazen karaffen met originele dop. 2 Vierkante karaffen (25x9x9cm.) en 1 ovale karaf (34x13x5cm.)
3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)
6 Ruitgeslepen Anna Groen glazen, 20e eeuw Cond:G, H.12xø6cm.
Boheems kristallen glas Duitsland ca.1900, met getande rand. Glas is geel/oranje gekleurd. H16xø8cm., Cond:U
1x Kristallen fruitschaal met bloemen bewerkt 10,5xø20cm. 1x Kristallen asbak met verschillende slijptechnieken bewerkt 5,5xø14cm. Beide gaaf, eind 20e eeuw.
Boheems rood kristallen glas geëtst met een voorstelling van een kerk in Bongen en met tekst. C.S.Stover 20-8-1784, glas is van 1920,11.5x ø6.5 cm.
Schemerlampje van glas in de gallee stijl. Glazen voetje met glazen kap. Jugendstil motieven. 2 fittingen boven en 1 fitting onder. 21e eeuw, 32xø23cm.Cond.: U
Glazen decanteer karaf eind 20e eeuw gemerkt Nachtmann, H.28x ø26cm.Cond:G
Wit porseleinen schenkkan geheel uitgewerkt met gotische voorstellingen. Kan gemerkt York Minister Jug 1846. Kan is een repro ca. 1950 met 1 chip aan de tuit. 24,5x15x13cm.
2 Kristallen schaaltjes + 2 glazen zoutvaatjes. De kristallen aanbiedschaaltjes zijn ruitgeslepen en licht bestoten, Cond.: R L: 18 en 15cm. Zoutvaatjes ø5cm.
2 Portretvaasjes op voetjes met zilveren rand, voorstellend edele dames, 11xø5,5cm.
Prachtige grote kristallen design asbak van zeer goede kwaliteit. De asbak is 8-kantig en 20e eeuws. 21x21x6cm. 2 puntjes iets bestoten.
3 Delen kristal o.a; 2 kleien driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G
Meissen kan Zwiebelmuster decor blauw-wit eidn 19e eeuw. Deksel met tulpvormige knop, minimaal beschadigd ca. 25cm.
Dekselschaal op voet, Zwiebelmuster, Meissen Teichert ca.1900 aan een greep, met chipje 35xø28cm.
2 19e Eeuwse goudstenen kastkommen. De rand gedecoreerd met bloemen 10xø16cm. Cond.: G
Sausiere Zwiebelmuster Meissen Teichert ca. 1900. blauw-wit 11x24cm. Gaaf
3 Japanse borden ca. 1900 beschilderd met vogels, bloemen en insecten.
Blauw porseleinen eierrekje met Schwiebelmuster decor ca. 1930, 1 eierkopje met chip. 10x23x13,5cm.
2 Blauw porseleinen dienschaaltjes met Schwiebelmuster decor ca. 1930. 1 met haarscheur. 32x23cm. en 21x18cm.
4 Persoon kinder-/poppenserviesje met origineel dienblaadje. Alle delen hebben dezelfde voorstelling van 2 boerenmeisjes en een poesje. Eind 20e eeuw, Cond.: G
5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G
3 Kop (4,5cm.) en schotels (ø10,5cm.) Maastricht, ca. 1900, 1 stel met chip.
16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G
6 Delen divers miniatuur porselein naar Limoges Frankrijk. O.; 2 oorvaasjes, 2 schenkkannetje, 1 dekseldoosje en 2 bordjes. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U
Porseleinen bruidsvaasje,handbeschilderd met bloemen,aan de zijkanten zijn de oortjes met goudkleur geschilderd. 20e eeuw, H.9x8x4cm. Cond:G
57-delig servies gemerkt Koninklijk Pr. Tettau 2e helft 20e eeuw, o.a; 6 dinerborden, 11 soepborden, 16 ontbijt/dessertborden, juskom, 4 vleeswaren schaaltje, 2 vleesschotels, 1 broodschaal, 1 slascha...
2 Kop en schotels voor thee. China 18e eeuws met bloemmotieven. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: 4xØ7cm.
3 Kristallen schalen amandel geslepen met een geslepen ster in de bodem. Schalen zijn bestoten ø19cm, Cond.: R
Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G
12 Glazen messenleggers (9cm.) en glazen aanbiedschaaltje (23x9cm.) ca 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
2 Kristallen vazen met mooie slijptechnieken (o.a; Amandel en ruit slijptechniek). 24xø12cm. en 28,5xø10cm. Cond.: G
Kristallen karaf begin 20e eeuw staand op voetje. Karaf is ruit en amandel geslepen 32xø11,5cm. Cond.: G
Glazen karaf met zilveren halsmontuur Hollands gekeurd (met dolkje) ca. 1930. 27xø12cm.
1x Kristallen mandje met mooi geslepen decor, gaaf, 15,5x18,5,12cm. 1x Kristallen dekselpot 18xø13cm. Eind 20e eeuw.
Belgische glazen asbak 30-er jaren. St Lambert Art deco 8,5x8,5x12cm. Cond.: U
2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G
Plateel wandbord Zuid-Holland decor. Rhodian ø36,5cm. Begin 20e eeuw.
Plateel wandbord Zuid-Holland decor. Rhodian ø36,5cm. Begin 20e eeuw.
Plateel fruitschaal, Arnhem decor, Astra ø28cm. Begin 20e eeuw Cond.: G
Wit platelen beeld "Lejan", Art Deco, dame met hazewindhond ca. 1920, 30x50x17cm. Cond.: G
Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. klein restauratie
Plateel lampevoet Regina Gouda met bloemdecor 13xø15cm. Cond.: G
2 Grote keramiek geglazuurde vazen met landschapsdecor ca. 1900. Genummerd 1489 met scheurtje in de voet 49xø18cm. Cond.: G
Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U
Polychroom beschilderde keramiek sierschotel gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1890 ø30cm.
Oude porseleinen handbeschilderde theekan, vermoedelijk Frankrijk 19e eeuw, 16x14xø16cm. Cond.: U
Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G
3 Herend porseleinen opengewerkte schaaltjes met bloem- en vogeldecor 20e eeuw. 2xø12cm 1xø13cm. Cond.: U
Blauw Chinese 18e eeuwse schotel met zilveren beugel. Schotel is gelijmd ø27cm. Beugel is 835/000 Hollands zilver. Maker is A2F (Fontani Sr. ACHR. Amsterdam 1894-1921)
4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.
Antieke tegel in ronde eiken lijst, tegel is vermoedelijk vierkant geweest, ø17cm. Cond.: R
3 Delen Chine commande 18e eeuws. 1x Melkkannetje met een edele dame (beschadigd) 11,5x7,5cm. 1x Trekpotje met waterbuffels. Deksel met chip, kannetje gaaf (alleen een haarscheurtje in het oortje 11,5...
Divers Chinees porselein. 9x 8-hoekige schoteltjes, 2x kop en schotels, 2 capucijner deksels, 1 capucijner bakje zonder deksel, 2 imari schoteltjes, 1 kopje, 1 schoteltje. 18e en 19e eeuws, meeste met...
6 Gekleurde creamware kop (4xø7cm.) en schotels(3xø12cm.) met chinoiseriedecor Engels 19e eeuw. 1 kopje en 1 schoteltje met haarscheurtje. Cond.: G
2 Capucijner kop en schotels 18e eeuws. 1x kop(5xø8cm) en schotel(ø12cm) met vogel- en landschapsdecor. 1x kop(4,5xø7,5cm, randschade) en schotel(ø11cm, gaaf) met bloemdecor.
Grote Chinese 8-hoekige schotel 18e eeuw, met landschapsdecor 30,5x38cm. Cond.: G
Chinees blauw porseleinen kom Chien Lung 18e eeuw. met haarscheur 6,5xø15cm.
Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.
Imari bord met goudverf, gaaf bord Japans 18e eeuws, ø23cm. Cond.: U
Chinees blauw porseleinen bord Chien Lung 18e eeuws. ø23cm.
Imari dekselpot met figurendecor op vuurvergulde standaard, Japans 19e eeuw, was vroeger een po, pot heeft 1 klein chipje aan de rand. 27x23,5x26cm.
2 Japans gekleurde imari porseleinen siervaasjes 19e eeuw, 1 chipje aan de voet. 11xø6cm.
3 Japanse kopjes ca. 1900, 1x met vlinders, 2x met draken en bloemen 8,5xø8cm. Cond.: G
2 Borden (ø19cm.), getiteld: "De legende van de sneeuwkoningin", 1989, Cond.: G
Borstbeeld van gips van een meisje met gevlochten haar. H.:44cm.
Doos met 20 peper en zout stelletjes 20e eeuw. Cond.: G
6 Jaarborden (ø25cm.), getiteld: "Erntedank", van kunstenaar Christian Luckel, vervaardigd door Seltman Weiden, Cond.: G
6 Borden (ø19,5cm.), getiteld: "Die meisterwerke des Franz von Defregger", lilien porselein 1989, Cond.: G
Delfts blauw sierschotel met decor van vogels en bloemen, gemerkt PorcelynFles ca. 1930 ø35cm. Cond.: G
2 Delen kristal,1x beschuithouder op onderschotel 23xø20cm.,1x kaasstolp 21xø23 cm.Wilhelmina kristal
3 Delen Delft 30-er jaren. Schenkkan, koektrommel en suikerpot. Koektrommel met haarscheur. kan en suikerpot met chip.
Kop en schotel Fam Rose 18e eeuws. met bloemmotief 5,5xø11cm. Kopje met chip.