E. Vos 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met paprika's en pepers 13x18cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R
J. Meder, olieverf op paneel 20e eeuw, boer met koeien, 14x19cm. Cond.: U
Lorje 1991 (Enschede), aquarel op papier, stilleven met groentes 33x50cm. Cond.: U
L. Schouten 20e eeuw, olieverf op paneel, timmergereedschap 45x35cm. Cond.: U
Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U
Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U
Anton Heyboer, aquarel op papier, de vier bruiden 110x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Hardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U
Prof. Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 Amsterdam), gemengde techniek op papier, bijbelse voorstelling met kamelen 46x70cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, "stoffenverkoopster" 40x50cm. Cond.: U
Schmidt (Amsterdam ca. 1920), aquaral op papier 31x40cm. Cond.: U
B.E. Eberhardt, olieverf op paneel, rivierlandschap met koeien 52x30cm. Cond.: U
Gesign.Bryan Geff,schilder rond 1900, olieverf op linnen,oost-aziatische monnikaan het wandelen in de bergen.92.5 x 76.5 cm.
Jan van der Linden (1864 Amsterdam - 1945 Amsterdam), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren, 64x46cm. Cond.: U
Naar Constant Artz begin 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden bij het water 40x50cm. Cond.: U
Johannes Josephus Destree (Brussel 1827 - 1888 Den Haag), olieverf op paneel, landschap met kasteel en vrouw met korf voorzien van Heydenrijklijst 12x13,5cm. Cond.: U
Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U