Gerrit Hendrik Gobell 1822 (Raalte 1786 - 1833 Deventer), olieverf op paneel, bosrand met figuren 35x30cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U
Bernd Pöppelmann, geschilderd in 1979, olieverf op linnen, "Auerhaan met hennen", 70x80cm. Cond.: U
H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter aan de Geul te Limburg 90x60cm. Cond.: U
Wilhelmus Hendrikus Petrus Johannes de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), aquarel op papier, "meisje met hoed" 36x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd tweeluik, olieverf op linnen, modern met aronskelken, 30x90cm. Cond.: U
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U
Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd gezicht op de Vesuvius, olieverf op paneel 23,5x18cm. Cond.: G
Monogram H.M. 19e eeuw, olieverf op paneel, "Brief schrijven", 20,5x27,5cm. Cond.: U
Anton Funke(Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), aquarel op papier, vaas met bloemen 32x50cm.
Naar Louis Apol, olieverf op paneel, winterlandschap 27x18cm. Cond.: R
Herman Dr. Carel ten Cate (Den Haag 1822 - 1891 Scheveningen), aquarel op papier, "De Reiziger" 17x21cm. Cond.: U
Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U
Van het Wout (1922 Rotterdam), olieverf op linnen, landschap, 30x40cm. Cond.: U
Gesigneerd W.F. Hofker '45, aquarel op papier, Balinese schone 35x24cm. Cond.: G
Petrus Augustus Beretta (Rotterdam 1805 - 1866 Den Haag), olieverf op paneel, twee tjalken in een rivier met figuren. (Inclusief taxatierapport van Simonis +Buunk) 34,5x26,5cm. Cond.: U
Ongesigneerd damesportret in chique kleding 18e-19e eeuws in ongerestaureerde staat. 33x41cm. Cond.: G
Barok tekening,Mrs.Catharine Dodgson 1883-1954 England A Garden Statue bij Tietz,Veitshöchheim. Gemengde tevhniek op papier. 38x25 cm. Cond:U
Willem Maris (1844 - 1910 Den Haag), olieverf op linnen, berglandschap met besneeuwde bergtoppen 45x27cm. Cond.: U