Bernd Pöppelmann, geschilderd in 1979, olieverf op linnen, "Auerhaan met hennen", 70x80cm. Cond.: U
Gerard van der Laan (Heerenveen 1844 - 1915 Den Haag), olieverf op linnen, bomschuiten voor de Scheveningse kust (oude bedoeking), 93x70cm. Cond.: M
Lammert van der Tonge (Amsterdam 1871 - 1937 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met figuren, 35x35cm. Cond.: U
Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
Johannes Karel Leurs (Den Haag 1865 - 1938 West Indië), olieverf op linnen, poldergezicht met werkende boer, 50x70cm. Cond.: U
Henri Saint Meuris, olieverf op linnen, La route de la Campagne 48x32cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, H.J. Weissenbruch?, olieverf op paneel, 19e eeuw, in originele ongerestaureerde staat 27x21cm. Cond.: G
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, Rotterdamse haven 17,5x23cm. Cond.: U
Gerardus Westerman (1880 Leeuwarden - ), olieverf op linnen, ruiters in galop bij avond, 110x51cm. Cond.: U
Conradijn Cunaeus (Dendermonde 1828 - 1895 Amstelveen), olieverf op linnen, landschap met jachthond en hert, 67x45cm. Cond.: U
Herman Dr. Carel ten Cate (Den Haag 1822 - 1891 Scheveningen), aquarel op papier, "De Reiziger" 17x21cm. Cond.: U
Prof. Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 Amsterdam), gemengde techniek op papier, bijbelse voorstelling met kamelen 46x70cm. Cond.: U
Anton Heyboer, aquarel op papier, de vier bruiden 110x80cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U
Juan Soler 20e eeuw,strandgezicht met figuren,olieverf op linnen 40x30,5cm. Cond.: U
Hendrik Hulk (1842 - 1937 Haarlem), bomschuiten bij Katwijk met figuren, 33x42cm. Cond.: R
Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U
Cornelis Westerbeek (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op paneel, koeien bij een watersluis, 14x20cm. Cond.: U
2 Werken van Richard Matouschek (1920 - 1976 Wenen ), olieverf op paneel, impressie van landschappen 33x26cm. Cond.: U
Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G
Arttur Wisniewski,schilder 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen,Orientaalse bazar,r.o.gesign.+gedat.(19)75, 110 x 90 cm.
Gesigneerd E. Berghuis (ca. 1900), olieverf op linnen in originele lijst, dorpsgezicht met vele figuren, 51x42cm. Cond.: U
Hermanus Charles Christiaan Bogman (Den Haag 1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen, 33x36cm. Cond.: U