Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, visser in boot
Startpreis 750 EUR

Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M

Cor Noltee, bloemstilleven
Startpreis 650 EUR

Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en aardewerk 70x60cm. Cond.: G

Pabst
Kein Mindestpreis

Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U

Rodenburg
Kein Mindestpreis

Ets van Hendrikus Elias Rodenburg, Gorinchem, 22x14cm. Cond.: U

A.J. van Prooijen, Zomer/Winter
Startpreis 1.500 EUR

A.J. van Prooijen, pendant, olieverf op mahonie paneel., jongetje met bezem in de sneeuw, meisje met kruiwagen in het koren. 12.5 x 21 cm. Cond: U

Hetty Broedelet
Startpreis 500 EUR

Hetty Broedelet (Hester Henkes Delfshaven 1877 - 1966 Deventer), olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x32cm. Cond.: G

Bert Alers polderlandschap
Startpreis 100 EUR

Bert Alers, landschap met koeien, 40x50cm. Cond.: U

Hanton1928
Kein Mindestpreis

M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U

J. Lorje, eenden
Startpreis 40 EUR

Lorje 1978 (Enschede), olieverf op linnen, eendje boven een plas 50x70cm. Cond.: U

Josef Dederichs
Startpreis 250 EUR

Josef Dederichs (1873-1948/58),olieverf op paneel, Venetiaans kanaal met gondelvaarder,60 x 50 cm.

Kalshoven
Ergebnis: 100 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U

Willem Rip
Startpreis 2.300 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier 58x38cm. Cond.: U

Jan Rijlaarsdam
Ergebnis: 825 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U

Goosen, koetjes in landschap
Ergebnis: 350 EUR

Frits Goosen, olieverf op linnen, polderlandschap met vee 18x24cm. Cond.: U

Fried Pal, Maxime in Parijs
Startpreis 2.000 EUR

Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U

J. Lorje, winterlandschap
Startpreis 50 EUR

Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 35x45cm. Cond.: U

J. Lorje, winterlandschap
Startpreis 50 EUR

Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 40x50cm. Cond.: U

J.C. Meerburg, boerenland
Startpreis 200 EUR

J.C. Meerburg (Gorinchem 1881 - ), olieverf op paneel, landschap met boerderij 31x21cm. Cond.: U

Will '40, stilleven
Ergebnis: 100 EUR

Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U

Schilderij, S. Twint
Ergebnis: 400 EUR

Simon Twint (1937 Amsterdam), zeegezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U

J.J. Moolhuizen, Vaucluse landschap
Ergebnis: 100 EUR

Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U

Baretti '72
Startpreis 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, Chess in quadruplicate 1972 25x25cm. Cond.: U

Gesigneerd R. Wouters, kade met schepen
Startpreis 100 EUR

Gesigneerd R. Wouters, olieverf op linnen, kade met schepen en vissers, 120x80cm. COnd.: U

Andre Derain (1880 - 1954), "Femme"
Startpreis 150 EUR

Andre Derain (1880 - 1954), "Femme", kleurenlitho