Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U
2 Karaffen in silver plated houder ca. eind 19e eeuw 30x22cm. Cond.: G
6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.
Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U
Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.
12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U
Mooi zilveren chocoladekannetje 835/000 180gr. Cond.: U
Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.