Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6 Zilveren gebaksvorkjes
Startpreis 60 EUR

Zes zilveren gebaksvorkjes met initialen en fraaie bloemstelen. Mt. Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa: 1930. Lengte: 11 cm. Ca.: 62 gr. In goede staat.

Duitse tafelklok, ca. 1890.
Startpreis 80 EUR

Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.

2x Aquarel.
Startpreis 70 EUR

Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.

Klok, (Religieus)
Startpreis 1.250 EUR

17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...

5 x Chinees blauwe potjes.
Ergebnis: 60 EUR

Vijf Chinese porseleinen dekselpotten. 20e Eeuw. Twee gemberpotten en drie dekselpotten. Gemerkt. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Damesportret' Ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren trekpot
Startpreis 220 EUR

Mooi zilveren trekpotje, 925/000. Fraai trekpotje versierd met parelrand en lijnbewerking met bloembewerkte knop. Voorzien van importeursteken: Koninklijke van Kempen, Begeer en Vos, Rotterdam. 20x11x...

Hollandse penantkast.
Startpreis 80 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.

Kamerscherm, Gobelin.
Startpreis 55 EUR

Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.

Oosters wit beeld
Startpreis 110 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen figuur met goud decor. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

Zilveren rammelaar met benen bijtstuk
Startpreis 160 EUR

Zilveren staaframmelaar, 833/000 met benen bijtstuk. Bolle rammelaar met parelrand en opengwerkte rand met cirkels en kruisjes. Bevestigd op een benen handvat. Tevens voorzien van kleine zilveren ring...

Kolompendule, 19e eeuw.
Ergebnis: 60 EUR

Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.

G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'.
Startpreis 40 EUR

G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Bidjar kleed.
Ergebnis: 275 EUR

Groot handgeknoopt Bidjar tapijt met mooie kleuren combinatie. Onder andere: Rood, blauw, groen. Afmeting: 228 x 332 cm. In zeer goede staat.

Chinees porseleinen basement, blauw-wit.
Startpreis 600 EUR

Blauw-witte antieke Chinees porseleinen basement met draken en florale decor. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x. 13 x 9,8 cm. In goede staat.

Zilveren hanger, fuchsia.
Ergebnis: 30 EUR

Handgemaakte zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een fuchsia. Grootte 7x3cm. ca 12,8 ram. In goede staat

2x Mes, Citrus/Vismes.
Startpreis 30 EUR

Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...

2 Zilveren broches met jade.
Ergebnis: 60 EUR

Twee ovale broches met bewerkt jade. 35x27 mm. In goede staat

Engelse staande klok, mahonie.
Ergebnis: 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...

Zilveren bloemensteker
Ergebnis: 225 EUR

Bloemensteker met ronde zilveren onderschaal, 925/000, en glazen inzetstuk voor bloemen. ø 19x13cm. MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.: R: 1916. In goede staat.

Henk Roosink, 'Kippen bij hek'.
Startpreis 220 EUR

Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Startpreis 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/geel/zwart/creme. Afmeting: 189 x 96 cm. In goede staat.

Porseleinen klok, Schwarzwald
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...

2x Oosters ivoren beelden.
Ergebnis: 1.100 EUR

Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...