Zilveren lepel, 835/000, met ronde bak en deels bewerkte steel met een decor met vogel en putti gezicht. Bekroond met een kroon. Voorzien van oude keurtekens en een herkeuringsteken. Lengte 18 cm, ca ...
Geelgouden schakelarmband, 585/000, met granaten. Brede armband met 2 rijen met granaten in een ronde zetkast en in een bloemvorm gezet met 6 peervormig gefacetteerde granaten. Voorzien van bakslot. B...
Groot antiek 19e eeuws Engels vuursteenpistool. Gemerkt 'Tower G.R. met kroon' en op kolf '2 Husar KGL A/30'. Mahonie kolf met messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws harnas-borstplaat en (parade)helm met phenix en vrouwengezicht. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede originele staat.
19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vuursteen voorlader pistool met knuppelkolf. Oxydatie. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse originele Weense 'Hausherren' pendule met notenhouten klokkast, messing beslag en vergulde sierstukken. Pendule heeft kwartierslag uurwerk en datum aanduiding. Wijzerplaat beschadigd,...
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Vroeg 18e eeuws Duitse eikenhouten ranken Barok kast, met binnenin leuke lades en schappen. Kap is afneembaar. In originele ongerestaureerede staat. Afmeting: 191 x 176 x 58 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten Grunderzeit staande klok, twee delig. Circa 1880. Huwelijk uurwerk met klokkast, kroon niet origineel. Klok heeft twee gewichten, halfuur slag. Functies niet getest. Afmeting: 220 c...
Geelgouden choker, 585/000, met in het midden een hart bezet met een roze toermalijn ø 12 mm. met er omheen briljant geslepen diamanten. totaal ca 0.39 crt.. breedte collier 4 mm, met karabijnsluiting...
Twee 19e eeuwse Franse vergulde omkeerbare kaarskandelaren in dekselcoupe of kandelaar vorm. Fijn gecisileerd met guirlandes en ramskoppen en gaaf wit marmer. Afmeting: 22 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.
Hollandse marine ponjaard adelborst dolk met ivoren grip. Model 1889. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albast schommel pendule. Pendule heeft een achtdaags uurwerk en halfuur-slag. Circa 1870. Ornamenten zijn met goudkleur bijgewerkt. Afmeting: 47 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse eikenhouten Barokkast met beschildering. Anno 1809. Kast is voorzien van prachtig lijstenwerk en heeft een afneembare koplijst en een antiek slot. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 199 x...
Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar. Door R.Richard. Circa: 1900. Beeld met ivoren gezicht, op marmeren basis. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte: 22cm. In redelijk/goede s...
Oud gipsen borstbeeld van een Romein op houten basement. Gesigneerd N. Mnopteae Alexandra. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Vijf-delig 17e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Gedecoreerd met draken decors. Gemerkt. Kaststel bestaat uit: Twee hoge vazen, goed. Eén dekselvaas, goed. Twee dekselvazen, beschadigd. Echt...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.