Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Struisvogel met bronzen ei'. Afmeting: 46 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen Chinese gesigneerde figuur. 'Oude schoenmaker'. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 835/000, gestanst model met cartouches en krullen. 4x3x4,5cm. MT.: Fa. J.H. van der Meulen, Joure, jl.:c:1962. ca 25 gram. In goede staat
Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ronde kralen ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden langwerpige sluiting met 3 bloedkoralen, 15x5mm, met fraai ei...
Bijzondere boterstolp met zilveren koe. Kristallen boterstolp met onderschotel, binnenbakje en stolp. De stolp is versierd met geëtste lijnen en meandermotief, bekroond met een zilveren knop met een l...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen,...
Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel. 875/000. Afmeting: 12,5 x 4 cm. Ca. 14,5 gr. In goede staat.
Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.
Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.:L1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...
Mooi zilveren trekpotje, 925/000. Fraai trekpotje versierd met parelrand en lijnbewerking met bloembewerkte knop. Voorzien van importeursteken: Koninklijke van Kempen, Begeer en Vos, Rotterdam. 20x11x...
Twee ovale broches met bewerkt jade. 35x27 mm. In goede staat
Collier van bloedkoralen, ronde kralen ø 4,5 mm, met gouden veeroog, 585/000. lengte 42 cm. ca 14,4 gram.
Bloemensteker met ronde zilveren onderschaal, 925/000, en glazen inzetstuk voor bloemen. ø 19x13cm. MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.: R: 1916. In goede staat.
Zilveren pasteischep met ajour-gezaagde en gegraveerde bak met gecontourneerde rand en steel voorzien van filet en parelrand. Mt. C.J. Begeer, Utrecht JI H 1892. Afmeting: circa 6 x 21 cm. Ca. 49 gr. ...
Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...
Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...
Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee zilveren strooiers, Engels, gevuld. Balustervormig op ronde voet. ø5x12cm. Beide strooiers rand gedeukt.
Stel fraaie zilveren gembervorken met florale graveringen en getorste stelen met spatelheften. 835/000. Voorzien van parelrand. Mt. J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten. Circa: 1870. Ca. 47 gr. Lengte:...
Armband met 5 rij granaten en een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 5 rijen ovaal gefacetteerde granaat, 3,5x5mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 23 mm, met opgelegde geschulpte ran...
Zilveren eierlepel, 835/000, met een deels getorste steel met puntige steel versierd met Biedermeier gravure. Mt.: P.Suur, Den Haag jl.: B: 1886. Lengte 18 cm. ca 24 gr. In goede staat.