Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden ring met Amethist.
Startpreis 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...

Zilveren filigrain geurdoosje.
Startpreis 40 EUR

Zilveren filigrain geurdoosje. 800/000. Ca. 18 gr. Afmeting: 5 x 4 x 1,5 cm. In goede staat.

6 Antieke stoelen
Startpreis 150 EUR

Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.

Jugendstil spiegel.
Startpreis 300 EUR

Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', ca. 1913.
Ergebnis: 175 EUR

Antieke Duitse 'Armand Marseille' (karakter)pop, nr. 329 B. Circa 1913. Baby-lichaam, pruik van echte haren, oude kleding. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', ca. 1900.
Startpreis 125 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Gouden kruis met ketting
Ergebnis: 800 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met hanger, 750/000. Gouden Singapore collier, 3 mm, met groot geelgouden kruis met boomstammotief. 68x38mm, Lengte 60 cm. ca14,2 gram

3-Delig zilveren servies.
Startpreis 450 EUR

Zilveren koffieservies, 830/000. Drie-delig bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerbak. Rond gecontourneerd model met 4 inspringingen. Koffiekan met houten greep en een houten knop. De melkkan ...

Rolbureau
Ergebnis: 135 EUR

Teakhouten rolbureau. Stijl meubel naar oud voorbeeld. Tweede heflt 20e eeuw. Bureau heeft klauwpoten en een uittrekbaar schrijfblad, diverse lades en opbergvakken. Afmeting: 121 x 113 x 66 cm. In goe...

Gembercoupe met zilver.
Ergebnis: 185 EUR

Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...

Gouden camee hanger (roos)
Startpreis 220 EUR

Gouden hanger, 585/000, met fraaie schelpcamee met uitgesneden roos. Ovale hanger/broche met bewerkte en getorste rand. 42x32mm, ca 8,9 gram. In goede staat.

Collier ruwe barnsteen
Startpreis 30 EUR

Collier van ruwe barnstenen, verlopend in breedte 10-28 mm, Lengte 70 cm. ca 61 gram.

Gouden ring met diamant
Startpreis 225 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Een fijne ring met een golf bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.38 crt TW SI, in gladomzettingen. ø 56, ca 2.9 gr. Nieuw

Gouden collier Granaat
Ergebnis: 600 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met granaten en fraai uitgewerkte streeksluiting. Collier met 2 rijen met kleine ovale geelgouden schakel, 6,5x9mm, versierd met een bewerkte rand bezet met een ovaal gefa...

Gouden armband gevlochten met parels
Ergebnis: 600 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met parels. Bijzondere brede armband gevlochten met 4 rijen met zoetwaterparels. ø 65 mm, Breedte 20 mm. ca 32,8 gram.

Zilveren tafelborstel.
Startpreis 50 EUR

Zilveren tafelborstel, 833/000. Ovaal model met voorstelling van de nachtwacht. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: E:1914. 11x7,5x5cm. Wat gedeukt langs de rand, verder in goede staat

Eiken kist
Ergebnis: 195 EUR

Engelse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Slot mist. 18e Eeuw. Afmeting: 75 x 63 x141 cm. In goede staat.

Eiken dressoir, 1803.
Ergebnis: 200 EUR

Antiek Duits eikenhouten Barok anrichte/dressoir met twee deuren en lade. Anno 1803. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 120 x 160 x 55 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', 1894.
Startpreis 175 EUR

Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met molen en figuren'.
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Polderlandschap met molen en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

Iepenhouten oorstoel + voetbankje.
Ergebnis: 200 EUR

Duitse Biedermeier oorzetel van iepenhout met zwarte lederen bekleding. Stoel heeft verstelbare rugleuning. Met voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.

Gouden ring diamant "Diamonde"
Startpreis 375 EUR

Massieve gouden ring, 585/000, met diamant, Merk Diamonde. Geelgouden ring met in het midden een witgouden vierkante zetkast bezet met een princes geslepen diamant, met aan weerskanten in het witgoud ...

Antieke porseleinen pop Nr. 201
Startpreis 225 EUR

Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Zilveren theebus
Startpreis 240 EUR

Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met gollvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals als de rand van de deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. In goe...