Oud Chinees bronzen houder met hengsel en graveringen. Naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.
Groot handgeknoopt Bidjar tapijt met mooie kleuren combinatie. Onder andere: Rood, blauw, groen. Afmeting: 228 x 332 cm. In zeer goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/geel/zwart/creme. Afmeting: 189 x 96 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Grote oude Perzische loper in aardetinten. Vervuild. Afmeting: 380 x 108 cm. In redelijk/goede staat.
Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.
Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Twee aparte Japanse cloisonne dekselvaatjes met diverse vogel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.