Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...
Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat
Postzegel verzamelalbum DAVO, 1852 - 1980. Voorste gedeelte enige zegelverzamelingen gestempeld en ongestempeld. Afmeting: 31,5 x 28,5 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands postkaarten album met voor-oorlogse postkaarten. Afmeting: 38,5 x 23 x 2 cm. In goede staat.
Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.
Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten Renaissance-stijl buffetkast met twee lades en twee deuren. Circa 1800. Afmeting: 99 x 120 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...
Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Zwarte, 19e eeuw, Louis Philippe etagere op koperen wielen. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Grote antieke halspiegel met putti en originele verzilvering. Minimale beschadiging. 19e Eeuw. Afmeting: 163 x 83 cm. In goede staat.
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat
Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.
Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.
Groot handgeknoopt Bidjar tapijt met mooie kleuren combinatie. Onder andere: Rood, blauw, groen. Afmeting: 228 x 332 cm. In zeer goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/geel/zwart/creme. Afmeting: 189 x 96 cm. In goede staat.
Grote oude Perzische loper in aardetinten. Vervuild. Afmeting: 380 x 108 cm. In redelijk/goede staat.