Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...
Lot met drie ringen, 2 gouden ringen, 585/000, één met roze markiesgeslepen steen en één zonder steen, Een zilveren ring, 835/000, met ovale kop met filigrainwerk en markiesgeslepen git.
Drie antiek Chinees porseleinen borden met swastika's en florale decor. 17e - 18e eeuw. (twee borden met haarlijn). Afmeting: ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...
Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Imari porseleinen drinkbekers. Circa: 1800. Eén beker haarscheur + chip. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse draadglas stopkaraf. Chips stopeinde. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bijzondere geslepen 'Leerdam' spijkerbol, model 'Beukenoot Meydam'. Afmeting: 11 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Zes vroeg 19e eeuwse geëtste mondgeblazen glazen met guirlandes en rozen. Glazen hebben een brede voet. Afmeting: 13 x 6,3 cm ø. In goede staat.
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.
Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.
Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Antiek blikken botaniseertrommel met stoomvaart in Zeeland. Lithografie. Circa 1920. Afmeting: 44 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel met chinoiserie decor. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws porselein. Ongemerkt. Frankrijk. Eén maal koekdoos + onderschaal. Eén maal schaal, handbeschilderd. Afmeting: 20 -34 cm. In goede staat.
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.