Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke gravures. Eén maal Amorum, twee Amor putti, 18e eeuw. Eén maal Hercules door J. Bond. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 14 x 18 cm. en 11 x 23 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksels. 20e Eeuw. Gemerkt. Grote bierpul heeft speeldoos onderin 'Trink bruderlein trink'. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....
Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...
Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met afbeelding van een zeilschip. 10x8x6cm. In goede staat.
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Sierlijke witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Peervormige oorhangers volledig bezet met briljant geslepen diamanten. De steker zit bevestigd aan een omgekeerde peervormige knop, pavé bezet met...
Antiek Hollands eikenhouten Renaissance-stijl buffetkast met twee lades en twee deuren. Circa 1800. Afmeting: 99 x 120 x 53 cm. In goede staat.
Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kestner' pop, nr. 121. 'Mein kleine liebling'. Circa 1912. Pop heeft mohair pruik en oude kleding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Vos. 'Storm aan de kust'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Fayence' klepkannen. Circa 1900 - 1920. Eén met '835' zilveren deksel (chip basement). Eén met tinnen deksel. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...