Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Engelse bajonet
Startpreis 70 EUR

Antieke Engelse bajonet 1913, met een lederen schede. Voor een Engels geweer P 14. Afmeting: 56,5 cm. In goede staat.

Zwitserse bajonet
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Zwitserse bajonet 'Eisener Swytz' model 1914, met lederen schede. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Infanterie sabel Nr.: 3
Ergebnis: 91 EUR

Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Franse MAS bajonet
Startpreis 85 EUR

Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Startpreis 30 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Lot dolken+kruithoorns
Startpreis 90 EUR

Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.

Kruitzakje
Ergebnis: 40 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.

Percussie pistool.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Percussie pistool.
Ergebnis: 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Zilveren lepeldoos 1906
Startpreis 190 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...

Parelcollier en armband
Startpreis 20 EUR

Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.

Parelcollier met gouden slot
Startpreis 120 EUR

Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.

Collier van zwarte parels
Ergebnis: 210 EUR

Collier met 4 rijen ovale zwarte zoetwaterparels bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met geschulpte rand en bewerkte eindstukken, 20 mm. Lengte 41 cm.

Gouden armband met briljanten.
Startpreis 575 EUR

Geelgouden rinkelband, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Fijne rinkelband met een verdikt gedeelte bezet met 37 briljant geslepen diamanten in een incrustatie zetting met een fijn bewerkte ran...

Antieke slavenarmband met diamant en saffier,
Ergebnis: 2.500 EUR

Bijzondere geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten en saffieren. Fraai bewerkte slavenband bezet met 7 diamanten, met een oud briljant slijpsel, ø ca 4 mm, en 6 saffieren, ø ca 4,5 mm, gezet in...

Witgouden ring met briljant
Startpreis 1.400 EUR

Prachtige witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een rozet met 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopstaande zetkast me...

Het Koninkrijk der Nederlanden in WO II
Ergebnis: 45 EUR

Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.

Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"
Kein Mindestpreis

Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.

Serie boeken WO I
Ergebnis: 35 EUR

Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat

Deutsches Waffen-Journal 66 t/m 2004
Startpreis 100 EUR

Complete serie Deutsches Waffen-Journal (DWJ) van 66 t/m 2004

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Startpreis 80 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

2x Schalen B.R.C. Bavaria
Startpreis 50 EUR

Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat

Lot divers zilver.
Ergebnis: 60 EUR

Lot divers zilver bestaand uit een klein trompetvaasje, een ovaal fotolijstje, 2 vorkjes met agaten heft, één beschadigd.luciferdooshouder, suikerschep, lepel en vork Hollands glad en een taartschep. ...

Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker.
Ergebnis: 110 EUR

Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker. 'Carl Zeiss Jena'. Dienstglas 6 x 30, H/6400. Afmeting: 11,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.