Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bureauklok met poezen op marmeren voet
Startpreis 80 EUR

Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.

8 x Mondgeblazen glazen, 19e eeuw.
Ergebnis: 40 EUR

Acht prachtige 19e eeuwse mondgeblazen wijnglazen met goudrand. Glazen hebben een brede voet en zijn licht geribt. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.

9x Chinese vaas

Negen Chinees porseleinen vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Gouden ring met camee
Startpreis 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een uitgesneden agaatcamee. Ring met een stevig montuur voorzien van een ovale camee,18x22mm. ø 55. ca 7,1 gram. In zeer goede staat.

6 Antieke figuren.
Ergebnis: 40 EUR

Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....

Porseleinen ei
Startpreis 40 EUR

Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

Zilveren taartschep.
Startpreis 60 EUR

Zilveren taartschep. 835/000. Deels ajour florale bak en florale open steel. Mr. M. Bijkamp en Co., Steenwijk, jl: F 1940. Ca. 46 gr. Lengte: 17 cm. In goede staat.

Bronzen pendule.
Ergebnis: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...

3x Miniatuur
Startpreis 150 EUR

Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.

4x Paper Weights, 1x vaas
Startpreis 35 EUR

Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Eikenhout.
Startpreis 65 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Startpreis 150 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...

Zilveren pasteischep
Startpreis 50 EUR

Zilveren pasteischep, 833/000, met gezaagde bak versierd met Biedermeier graveerwerk, bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: onleesbaar, jl.:X:1882. In goede staat

Rosenthal servies, classic
Startpreis 150 EUR

Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...

Stel empire kandelaars
Startpreis 160 EUR

Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.

4x Kop + schotel, China
Startpreis 150 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.

Swarovski Gecko (905541)
Ergebnis: 65 EUR

Swarovski SCS Gekko (905541), gelimiteerde uitgave van groen kristal met zwarte ogen en rode accenten op de kop. Inclusief originele doos en in goede staat

Pillendoosje van emaille.
Ergebnis: 40 EUR

Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.

Bowlpot en kaasstolp.
Ergebnis: 30 EUR

Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.

3x Corpus Christie.
Startpreis 120 EUR

Drie antieke Corpus Christie. Eén maal bronzen kruis, ca. 1900. Eén notenhouten corpus, 19e eeuw. Eén ivoorlook imitatie kruis, ca. 1900. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startpreis 200 EUR

Gouden ring, wit en geelgoud 585/000 met diamant. Sierlijke ring met slag, merk Diamonde, model elegance , met in het midden een briljant geslepen diamant, 0,17 crt. Nieuw. ø 52 ca 3.2 gr. Winkel Verk...

Uurwerk, staande klok
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...

2 x Kang Xi borden.
Ergebnis: 300 EUR

Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.

Zilveren ring en armband met blauw
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren slavenband en ring met blauw. Ronde slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheid. Aan de bovenzijde versierd met strepen met groen en blauw emaille, emaille is wat beschadigd. ø 65 mm. En...