Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Fürstenberg groep.
Ergebnis: 200 EUR

Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster servies, 'H'gemerkt.
Ergebnis: 100 EUR

Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...

Fürstenberg groep, 19e eeuw
Startpreis 350 EUR

Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...

Groot Dresden figuur.
Ergebnis: 190 EUR

Zeer grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Der Alte Fritz Augustus Rex'. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Schadon'. Rechter schouder bakfout bijgewerkt + stok mist. Afmeting: 77 x 33 cm ø. In redelijke sta...

Grote majolica wandtegel
Startpreis 200 EUR

Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delftse tabakspotten.
Ergebnis: 190 EUR

Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.

Zeer grote 'Westerwald' kruik
Startpreis 100 EUR

Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.

Gouden collier Granaat
Ergebnis: 600 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met granaten en fraai uitgewerkte streeksluiting. Collier met 2 rijen met kleine ovale geelgouden schakel, 6,5x9mm, versierd met een bewerkte rand bezet met een ovaal gefa...

3 Miniaturen met zilver
Startpreis 60 EUR

Drie miniaturen met zilver. Twee zilveren miniaturen, 835/000, een hondekar met figuur en een man met een ton op een kar, en een miniatuur met metalen kleed met daarop 2 zilveren etende poezen.

3 Barnstenen colliers
Startpreis 90 EUR

Drie colliers van barnsteen, 60-70 cm. totaal ca 135 gram

Lot bloedkoralen sieraden
Ergebnis: 50 EUR

Lot sieraden met bloedkoraal, bestaande uit een collier met takjes koraal, een collier met kleine bloedkoralen en pareltjes 2-rijig en een collier met fijne bloedkoralen. Een broche in de vorm van een...

2 Zilveren sierkurken
Startpreis 45 EUR

Twee zilveren sierkurken. 835/000. Eén maal met dubbele parelrand. Afmeting: 7 cm. En één maal met dubbele kabelrand en bekroond met een trekring. Afmeting: 9 cm. Mr. J.M. van Kempen, Voorschoten. Cir...

3 Rammelaars
Startpreis 85 EUR

Drie rammelaars, 2 zilveren rammelaars, 835/000, een eend en een klokvorm, en een alpaca olifant. De klok mist de bijtring.

Zilveren broche 'rozen en vlinder'.
Ergebnis: 40 EUR

Grote ronde zilveren broche, 835/000, opengewerkt met rozen en vlinderdecor. ø 6 cm. ca 17 gram. In goede staat

Gouden collier met barnsteen
Ergebnis: 100 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met barnsteenhanger. Venetiaans collier, ø2 mm, met peervormige barnsteenhanger, 30x38mm. lengte 48 cm. ca 17,4 gram.

Stel zilveren tafelkandelaars.
Ergebnis: 80 EUR

Stel sterling zilveren tafelkandelaars. 925/000. Met gevulde ronde voet en kabelrand. Rand voet bedeukt. Afmeting: 8 x ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Collier van parels met gouden limoges hanger
Startpreis 340 EUR

Collier 4 rijen parels met geelgouden sluiting, 585/000. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 6.0 mm, met ovale sluiting met limoge met bewerkte rand, 22x27mm. Lengte 37 cm

Zilveren 'Esprit' ketting,
Startpreis 40 EUR

Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram

Kristallen tafelstuk met zilver
Startpreis 180 EUR

Kristallen tafelstuk met zilver, "Piece de milieu". Kristallen vaas met gecontourneerde rand met daaronder een kristallen ronde schotel met ruitvormig slijpsel versierd, geplaatst op een zilveren voet...

Hematiet collier met goud
Startpreis 60 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm

Zilveren ring citrien
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw

6 Zilveren Wajanglepels
Startpreis 35 EUR

Zes zilveren theelepels, 800/000, met gecontourneerde bak in bladvorm versierd met graveerwerk, met getorste steel en bekroond met een wajang figuur. ca 43 gram. 11 cm. in goede staat

Gouden cameehanger
Startpreis 130 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met schelpcamee. Ovale broche met gladde zetrand met opgelegde getroste rand. Bezet met een schelpcamee met vrouwenportret. 37x30 mm. ca 9,0 gram.