Set zilveren sieraden, 835/000, met knopen bestaande uit een broche, een armband, 4 hangers, 2 knopjes en een ring. ca 46 gram.
Vierenzestig stuks antiek Hollandse witte tegels, zogenaamde 'witjes'. Minimale schade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met teksten, figuren en florale decor. Grotere vaas gaaf + gemerkt. Vaas met vazen + florale decor, chips bovenrand. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijk/goede s...
Kleine ingelegde schaak-speeltafel met speeldoos en schaakstukken. 'Premilex Switzerland'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Antieke Duitse 'Vorderzappler' Barok tafelklok met plated 18e eeuwse wijzerplaat en spillegang uurwerk. Huwelijk uurwerk + wijzerplaat. Wijzers: één kapot, één mist. Afmeting: 33 x 23 x 9 cm. In redel...
Oranje herdenkings wandobject. 1815 - 1865. Oranje-Wellington-Bluecher. Kopergeslagen met cavalerie en houten lijst geëboniseerd. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Duitse bajonet, WO II. Gemerkt met weegschaal en 'ACS'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Antiek Japanse dolk met messing en origineel gestoffeerde bewerkte grip. In lederen schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren seinpistool 'WA 180480'. Circa 1930. Originele patina. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren seinpistool, Nr.: 110880. Circa 1920. Vermoedelijk Duitsland/Oostenrijk. Originele patina. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek Nederlandse politiesabel, plated. In origineel lederen schede. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Oude mariniers sabel met donker gegraveerde ijzeren lemet en messing bewerkt heft. Restauratie grip. Afmeting: 87,5 cm.
Antieke Duitse Landmacht legerhelm zonder binnenhelm. 1916. Afmeting: 17 x 29 x 23,5 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Duitse Derde Rijk NPEA 'Napola dolk', voor leerlingen van NPEA. Op lemet: 'Original Eichorn Solingen'. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Gave voor-oorlogse kadetten sabel. Plated en met roggehuid heft. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Groot antiek 19e eeuws Engels vuursteenpistool. Gemerkt 'Tower G.R. met kroon' en op kolf '2 Husar KGL A/30'. Mahonie kolf met messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse Derde Rijk marine officiers dolk, compleet met portepee. Dolk is voorzien van Derde Rijk adelaar en hakenkruis. 'Carl Eickhorn Solingen'. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
50-er Jaren 'Seeburg Jukebox High Fidelity, 100 Select o. Matic'. Inclusief platen. Afmeting: 136 x 70 x 80 cm. In zéér goede staat.
Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 750/000, Paul Ditisheim, met gouden deksel en stofdeksel. Op de achterzijde van het horloge is een roodgouden monogram bevestigd. ø 50 mm. In zeer goede staat.