Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.
Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat
Oude mahoniehouten barometer met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Barometer is voorzien van Engels en Hollands opschrift. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat
Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat
Zilveren bloemenvaasje. 835/000. Vaasje heeft gevulde voet, stam met knobbel en bovenrand met parels. Afmeting: 6 x 13 cm. In goede staat.
Collier met gitten, 2 rijen gefacetteerde gitkralen, verlopend in grootte 5-12 mm. Lengte 42 cm.
Collier van ruwe barnstenen, verlopend in breedte 10-28 mm, Lengte 70 cm. ca 61 gram.
Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat
Zilveren suikerschep met vleugelbak en steel met hartenfilet. 835/000. Mt. Pieter van Geelen & Zn., Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 11,5 cm. Ca: 12 gr. In goede staat.
Zilveren theeschep met gegraveerde steel en bak met meander gravering. 835/000. Mt. Wed. A. van de Ree, Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 11 cm. Ca. 10 gr. In goede staat.
Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. 835/000. Mt. Antonie en Jacob Johannes Driesen, Schoonhoven. Circa: 1878. Lengte: 10,5 cm. Ca. 10 gr. In goede staat...
Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide en gegraveerde steel. 835/000. Mt. Wed. A. Pluut, Schoonhoven. Circa: 1865. Lengte: 10,5 cm. Ca. 11 gr. In goede staat.
Set zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met collier en een paar oorknoppen, bezet met zircoia's. Totaal ca 6,7 gram. 10-15 mm. In cassette. Lngte collier 45 cm. Nieuw
Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...
Zes antiek zilveren mocca-lepeltjes met gecontourneerde steel en waaierbekroning. 835/000.Mt. P.L. Kriot, Amsterdam. Anno 1845. Lengte: 8,5 cm. Ca. 26 gr. In goede staat.
Zilver rosé collier met hanger, 925/000, met groene agaat. Fijn slangcollier met een peervormige hanger bezet met een gefacetteerde groen agaat. 24x13 mm. Lengte 42 cm. ca 7,8 gram
Collier van grijs geaderde agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 48 cm.
Zilveren zuurvork met twee-zijdig bewerkte steel en heft met schelp decor. Voorzien van oude belastingkeuren. 835/000. Afmeting: 16 cm. En één broodbeleg vorkje met fraai bewerkte zilveren heft. 835/0...
Zilveren Biedermeier klontentang met dubbele filetrand en fraaie gravering. 835/000. Mt. WH. Woortman, Amsterdam. Anno 1865 JI E. Ca. 30 gr. Lengte: 14 cm. In goede staat.
Twee zilveren suikerschepjes, 835/000. Een schepje met vleugelbak voorzien van een steel in model Perle, MT.; wed. A. Pz Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: Y: 1883, 9 cm. Een klein schepje met ronde bak vo...