Collier 4 rijen parels met geelgouden sluiting, 585/000. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 6.0 mm, met ovale sluiting met limoge met bewerkte rand, 22x27mm. Lengte 37 cm
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...
Oude Perzische wandzak in de kleuren: Roodbruin/creme/blauw. Afmeting: 183 x 96 cm. In goede staat.
Kristallen gemberpot op zilveren voet, 835/000. Gemberpot met omgeslagen rand en gecontourneerde rand met amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilverenvoet met parelranden. ø18x32 cm. Enkele chips.
Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - .'Landschap met dode boom'. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Verte' borden met bamboe en teksten decors ø 16cm.. Gemerkt. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/creme/blauw. Afmeting: 187 x 128 cm. In goede staat.
Berry Brugman, 1915, Almelo.'Landschap met zandpad en sloot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een smaragd geslepen blauw saffier met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten. ø 56 ca 3,1 gram.
Oud Perzisch kleed met Arabische symbolen en florale decors. In de kleuren: oker, blauw, licht bruin, zwart etc. Afmeting: 164 x 258 cm. In goede staat.
Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.
Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse Biedermeier mahonie lyra speelwerk staande klok met slagwerk op zes bellen en datum aanduiding en trekrepetitie. Circa 1820. Afmeting: 237 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Sevres' porseleinen plaquette in houten lijst. Juillet 1908, Jeanne Julhes. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.
Antiek Frans gesigneerd bronzen figuur. 'Drie musicerende putti's'. Gesigneerd 'Clodion'. Op rood marmeren basement. Na-gietsel. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Kristallen tafelstuk met zilver, "Piece de milieu". Kristallen vaas met gecontourneerde rand met daaronder een kristallen ronde schotel met ruitvormig slijpsel versierd, geplaatst op een zilveren voet...
Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Oude Weense notenhouten 'Laterndle Uhr' met bandintarsia en 19e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, gave albast wijzerplaat en mooie slinger. Klokkast 20e eeuw. Afmeting: 102 cm....
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm
Grote 18e eeuwse Duitse Barok staande klok met Fries uurwerk. Klokkast is van grenenhout en bierverf. Eén daags uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 254 x 51 x 32 cm. In goede staat.
Armband van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoralen, kaasmodel ø 5 mm, bevestigd aan een ovaal gecontourneerde sluiting met 3 bloedkoralen en graveerwerk. Met 2 ...
Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw
Brons gegoten hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt S.S.' 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Negen Chinees porseleinen vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Meisjes portret'. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In redelijke staat.
Zes zilveren theelepels, 800/000, met gecontourneerde bak in bladvorm versierd met graveerwerk, met getorste steel en bekroond met een wajang figuur. ca 43 gram. 11 cm. in goede staat
Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Zilveren schenklepel, 835/000, met zeef. Lepel met ovale bak voorzien van schenktuit en uitsparing voor ronde zeef, geplaatst op een ovale voet. De lepel heeft een ebbenhouten vierkante steel. MT.: E...
Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...
Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. 'Frazier A. Reims'. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang). Afmet...
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. 'Meisje bij deur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 92 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met schelpcamee. Ovale broche met gladde zetrand met opgelegde getroste rand. Bezet met een schelpcamee met vrouwenportret. 37x30 mm. ca 9,0 gram.
Sierlijke geelgouden broche, 585/000, met Zeeuwse knopjes. Drie knopjes geplaatst op een balk versierd met 2 randen met apliqueen. ca 3,2 gram. 4x1,2 cm. In goede staat
Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...
Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.
Armband met bloedkoralen. Armband met 3 rijen kaasvormige bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan een double sluiting met graveerwerk en veiligheid. ca 25 gram. lengte 20 cm.
J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een peervormige hanger met een briljant geslepen diamant in een solitairzetting bevestigd aan een fijn venetiaans collier, 42 cm, en een paar solitair oo...