Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen,...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws porselein. Ongemerkt. Frankrijk. Eén maal koekdoos + onderschaal. Eén maal schaal, handbeschilderd. Afmeting: 20 -34 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel met chinoiserie decor. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Imari porseleinen drinkbekers. Circa: 1800. Eén beker haarscheur + chip. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen borden met swastika's en florale decor. 17e - 18e eeuw. (twee borden met haarlijn). Afmeting: ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.