Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...
Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...
Lot met drie ringen, 2 gouden ringen, 585/000, één met roze markiesgeslepen steen en één zonder steen, Een zilveren ring, 835/000, met ovale kop met filigrainwerk en markiesgeslepen git.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale decors. Circa 1800. Eén schotel haarlijn, één kopje randschade. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees bronzen houder met hengsel en graveringen. Naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....
Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.