Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Staande scheerspiegel.
Startpreis 160 EUR

Hollandse Willem III notenhouten scheerspiegel met lade. Circa: 1870. Afmeting: 173 x 43 x 43 cm. In goede staat.

Hematiet collier met goud
Startpreis 60 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm

Schrijfkistje
Ergebnis: 110 EUR

Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...

Bouille klok op console.
Startpreis 325 EUR

Kleine antieke Franse bouille pendule op console met rood schildpad. Circa 1880. Acht-daagsuurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Bouille laat deels los, glaasje mist,van console bouille weg. Afmetin...

Sung kom, 13e eeuw.
Ergebnis: 475 EUR

Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.

Majolica tegel met afbeelding
Startpreis 225 EUR

Antieke 'Majolica' tegel in lijst. 'Verso Madame Sophie'. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Sieradenkastje, mahonie.
Startpreis 100 EUR

Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.

Kristallen beschuitbus met zilver
Ergebnis: 140 EUR

Kristallen beschuitbus met onderschotel en zilveren knop, 833/000. Fraaie bus versierd met ruit- en amandelslijpsel, voorzien van deksel met zilveren knop versierd met parelranden. De bus is geplaatst...

Zilveren ring citrien
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw

KPM bordje + beeldje
Startpreis 20 EUR

Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat

10 Messing deurkloppers
Ergebnis: 25 EUR

Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Omega horloge
Ergebnis: 170 EUR

Omega horloge met stalen kast en band, Quarts horloge met vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. (verstelbaar) In goede staat.

6 Zilveren Wajanglepels
Startpreis 35 EUR

Zes zilveren theelepels, 800/000, met gecontourneerde bak in bladvorm versierd met graveerwerk, met getorste steel en bekroond met een wajang figuur. ca 43 gram. 11 cm. in goede staat

Mahoniehouten theestoof
Ergebnis: 160 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

Gouden cameehanger
Startpreis 130 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met schelpcamee. Ovale broche met gladde zetrand met opgelegde getroste rand. Bezet met een schelpcamee met vrouwenportret. 37x30 mm. ca 9,0 gram.

Porseleinen tafellamp
Ergebnis: 30 EUR

Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Lantaarnklok
Ergebnis: 160 EUR

Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.

Tinnen kruik en bonbonniere
Startpreis 80 EUR

Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

4 Delen Duits tin.
Startpreis 80 EUR

Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Gouden ring met camee
Startpreis 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een uitgesneden agaatcamee. Ring met een stevig montuur voorzien van een ovale camee,18x22mm. ø 55. ca 7,1 gram. In zeer goede staat.

Tafelklok + slinger.
Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

2x Boekensteun, Boeddha.
Startpreis 90 EUR

Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.

Bloedkoralen armband.
Ergebnis: 220 EUR

Armband met bloedkoralen. Armband met 3 rijen kaasvormige bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan een double sluiting met graveerwerk en veiligheid. ca 25 gram. lengte 20 cm.

Zilveren taartschep.
Startpreis 60 EUR

Zilveren taartschep. 835/000. Deels ajour florale bak en florale open steel. Mr. M. Bijkamp en Co., Steenwijk, jl: F 1940. Ca. 46 gr. Lengte: 17 cm. In goede staat.