Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.
Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat
Antieke petroleumlamp + kandelaar. Circa 1900. Petroleumlamp met messing en keramieken houder. Kandelaar met marmeren basis. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Twee prachtige antieke bronzen Jugendstil wandborden, octagonaal met zweepslag decors. Circa 1900. Afmeting: 35,5 x 35,5 cm. In goede staat.
Groot Russisch handbeschilderd ei. Maria met kindje Jezus en gouddecor op bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.
Lot oude en antieke tabakspijpen. Onder andere: Drie porseleinen pijpen, imkerpijp etc. Afmeting: circa 16 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Grote messing Art Deco-stijl lectuurbak met verlichting 'Couranten'. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 105 x 42 cm. In goede staat.
Lot van zes antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere: Porseleinen reservisten pijpen met keizer. Afmeting: circa 20 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
A.G. Learned 1872 - . Twee antiek Engelse koper gegraveerde portretten van dames in eikenhouten lijsten. Circa 1920. Afmeting: 16,5 - 14,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse deursloten met sleutel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Roccoco-stijl boudoir spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: 37 x 13 x 3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Onder andere: Twee strooiers, circa 1800. Kinderservies, 19e eeuw. Zes kop en schotels, één schekkan, room + suikerpot. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Drie sets tinnen maatbekers. Totaal 21 stuks. 18e - 19e Eeuw. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Drie delen 18e - 19e eeuws tin. Eén grote kraantjeskan en twee ketels. Afmeting circa: 26 x 45 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Grote vroeg 19e eeuwse kraantjeskan. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Engelse porseleinen schenkkan met tropische figuren decor onder palmen. Met tinnen deksel. 'T.J.B.J. Mayers Dale Hale pottery'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke (?) bronzen olielamp met graveringen en Egyptische vogels. Afmeting: 12 x 13 x 7cm. In goede staat.
Negen delen interessant antiek tin, 18e-19e eeuw. Zes klepkannen, drie maal zout/peper. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 27 cm. In goede staat.
Zes delen tin met glas. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén tablet, twee glazen, één decanter karaf, één dekseldoos, één tafellamp. Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme boekenpers. Circa: 1880. Afmeting: 28 x 37 x 31 cm. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9 x 38 x 31 cm. In rede...
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Interessant antiquarisch Hollands schriftstuk, anno 1695. Dulcis hospes Animé. Handgeschreven en getekend. Afmeting: 20,5 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Lot van tien antiquarische boeken. Onder andere: Vier maal 'Shakespeare's Dramatische Werke, Erster Band - Leipzig'. Eén maal 'Handwörterbuch, Holländisch - Deutsch 1832'. Eén maal 'Deutscher Doppelwö...
Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...
Twee antiquarische boeken. Eén maal verhaal van de stad Leeuwarden. Simon Abbes Gabbema, door Tobias Gutberteth 1701. Band licht los, eerste pagina's beschadigd. Eén maal geschiedkundige beschrijving ...
Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.
Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen hallamp, acht lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 70 cm. In goede staat.
Messing empire-stijl hanglamp met kristalglazen pegels, 7-lichts. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.
Oude Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 34 cm ø. In goede staat.
Grote houtgestoken figuurlijke tafellamp. 'Boer met klompen en duiven in zijn hoed'. Circa: 1950. Afmeting: 85 x 46 cm ø. In goede staat.
Empire-stijl messing hanglamp, 6-lichts. Circa 1900. Afmeting: 47 x 54 cm ø. In goede staat.
Vergulde bronzen empire-stijl lampenvoet op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H.33 cm. In goede staat.
Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits houtgestoken staande lamp met tafeltje. Circa 1930. Afmeting: 193 x 55 cm. In goede staat.
Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting. ø 36 x 167 cm. In goede staat.
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Zeven originele Furst Pless messing jachthoorns omgebouwd tot wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood 'vlinderlamp'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 30 x 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws vergulde bronzen haardstukken in Roccoco-stijl. Afmeting: 47 x 147 x 13 cm. In goede staat.
Vergulde messing kerkelijke kaarsen-kroon, zes lichts. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws gietijzeren haardplaat met florale decor. Afmeting: 74 x 55 cm. In goede staat.
Zeldzame antiek gietijzeren haardplaat met tekst, landschap, figuren en watermolen deocor. Renaissance, mogelijk 17e eeuw. Oude reparatie onderaan. Afmeting: 66 x 43 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Circa: 1900 - 1940. Afmeting: 37 x 35 cm ø. In goede staat.
Antiek Neo-Renaissance gietijzeren haardset met twee vuurbokken en voorscherm. En vier-delige haardset met figuren. Afmeting: 32 - 107 cm. In goede staat.
19e Eeuws ijzeren bewerkte kolenkit met florale decor. Afmeting: 30 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met gedraaide stijlen. Circa: 1900 - 1940. Afmeting: 44 x 38 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Eén tempelleeuw. Eén man met fluit. Eén lachende dikke Chinees. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee delen Aziatica, 20e eeuw. Eén maal natuurstenen snijstuk met draken. Eén maal Tibetaanse metalen dolk. Afmeting: ø 14,5 - 20 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theestoof met messing ketel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 cm ø. In goede staat.
Zeldzame Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen banden, scheepjes-vorm. Afmeting: 36 x 35 x 28 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen houder met hengsel en graveringen. Naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Grote antieke Oosterse bronzen hangolielamp. Voor zeven lonten. Afmeting: 24 x 24 cm ø. In goede staat.
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen gemerkte wierrookpot met koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Japanse cloisonne vazen met florale decors. Twee maal beschadigingen. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie barnstenen imitatiestukken met ingesloten insecten en vegetatie. Op standaard. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese benen figuren. 20e Eeuw. Drie maal netsuke figuren. Eén maal ratje. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinese rozenhouten gesneden figuren. 'Vissers met karpers en hengel'. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Afrikaans houtgestoken beeld, 'Mbala' Congo. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote oude fijn gegraveerde Peruaanse calebas met rondom figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Antieke viool met etiket 'Giuseppe Carlo Fratelli Fiscer, Milano Vicino alla balla 1790'. Strijkstok en partituren aanwezig. Afmeting: 59 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse viool met twee strijkstokken in koffer + accessoires. Afmeting: 60 x 21 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse grote plated tuba. 'Imperial Zaandam'. Bedeukt. Voor deco. Afmeting: 95 x 60 x 40 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Chinees bronzen trekpot met florale, wolken en draken decors. Belvormig. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes. 20e Eeuw. Eén biggetje in hand. Eén aap. Eén vogelpaar. In goede staat.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Oude 50-er jaren Tenor Banjo. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp. Circa: 1920. 'Jongen op klompen'. (fitting gemoderniseerd). Compositie metaal. Afmeting: 22 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.
Grappige benen figuur met van blad gemaakte rok. 20e Eeuw. Afmeting: L.21 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese ivoren stempel met Foohond. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 4,4 x 3,1 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Drie antieke ivoren Japanse netsuke's. Circa: 1900. Eén maal man met fruitmand. Eén maal boeddha. Eén maal man met gereedschap. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Twee oude/antieke ivoren Indische olifanten met menner op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 8 x 9 x 4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...