Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met teksten, figuren en florale decor. Grotere vaas gaaf + gemerkt. Vaas met vazen + florale decor, chips bovenrand. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijk/goede s...
Twee maal 18e - 19e eeuws Chinees porselein,met figuren in landschap decors en zilveren monturen, 833/000, met geschulpte randen, versierd met graveerwerk. Eén maal melkkan, knobbeltje hengsel eraf. ...
Twee 18e - 19e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen vazen met karper in zee en hemeltempel decor. Gemerkt. Afmeting: 30 x 10,8 cm ø. In goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met 'Familie Rose' bloesem, tekst en vogel decor. Gemerkt. Afmeting: 13,5 - 21 cm. In goede staat.
Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen blauwe glazuur bolvaas. Eerste helft 20e eeuw.Gemerkt. Afmeting: 33,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen bloempot met florale, vogels en goud decor. Prachtige kwaliteit ! Gemerkt. Afmeting: 32 x 44 cm ø. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met florale decors. Eén gaaf, één met scheur. Afmeting: 28,5 x 13,3 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's en zotjes. Circa: 1800. Kopjes haarlijnen en chips. Eén schotel beschadigd, vijf goed. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.
Vijf-delig 17e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Gedecoreerd met draken decors. Gemerkt. Kaststel bestaat uit: Twee hoge vazen, goed. Eén dekselvaas, goed. Twee dekselvazen, beschadigd. Echt...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Acht antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Rose' verdeelschalen. Gemerkt, met tekst, bloesem en vogel decor + goudrand. Afmeting: 5 x 21 x 11 cm. + 5 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinese porseleinen flacon fles met drakenhengsels, florale-en figuren decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26,5 cm. In zéér goede staat.
Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + deksels met figuur in tuin decor. Eén deksel chips. Gemerkt. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.
Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decors, vogels en teksten. Afmeting: 18 -21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren ('Marcolini Zeit'). Circa 1800, na 1774. 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 1...
Grote 'Meissen' porseleinen figurengroep, Nr. 2499 - 141. Circa: 1900. Figuur achter gelijmd + kleine beschadigingen + vingers, gewei etc. Behoeft restauratie. Afmeting: 17,5 x 17 x 10 cm. In redelijk...
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen figuur. 'Knauff'. 'Cavalerist te paard'. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 28 x 23 x 10 cm. In matige staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decor, vogels en tekst. Gemerkt. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote lampen, Duits porselein handbeschilderd en gesigneered Sitzendorf, met porseleinen schermen met opgelegde bloemen, 20e eeuw. 55x35cm. In goede staat, minimale beschadigingen mogelijk.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dame met bloem'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...
Grote antiek gesigneerde 'Porseleyne Fles' wandblaker. Twee-lichts met voorstelling naar Mesdag. Eén kandelaar-arm beschadigd. Gesigneerd 'Joost Thooft + Labouchere'. Afmeting: 58 x 40 cm. In redelijk...
Oude/antieke fijn beschilderde Chinees porseleinen penselen-aflegger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 10,5 x 1 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Hoechst' porseleinen figuren. Circa 1758 - 1766, of 'Passau' 19e eeuw. 'Vrouw met haan', goed. 'Man met hond', één vinger eraf + pootje hond gelijmd. Afmeting: 16 - 16,5 cm. In re...
Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....
Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies. Circa: 1900. Handbeschilderd met vlinders, floraal- en goud decor. Bestaande uit: Twee koffiekannen, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, vijf gebakborden. M...
18e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met fijnbeschilderde figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 x 11 cm ø. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren. Eerste helft 20e eeuw. 'Meisje voert kippen', duim gelijmd. 'Jongen voert ganzen', chips basement, snavel + voer. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/g...
Antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, met precies passende messing deksel. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 11 x 15,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...
Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Meissen' porseleinen hengselvaas met slangen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep, Duits Sitzendorfer, met dansende vrouwen. 2 Armen beschadigd, 20e eeuw. Cond. redelijk/goed. 20x52x30cm.
Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse gemerkte historisme Neo Renaissance majolica piedestal. Gemerkt 'WS + S 11002'. Circa: 1880. Paar hoeken gerestaureerd. Afmeting: 90 x 37 x 40 cm. In redelijke staat.