Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen penseelvazen. Eén maal rond met bloesemtak, vogel en tekst decor. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal hectagonaal, met floraal en fruit decor. Tweede helft 20e e...
Twee antieke Chinees porseleinen celadon vazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 -16 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese groen geglazuurde porseleinen vaas met hanenkoppen als grepen. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Divers oud Duits serviesgoed, hoofdzakelijk 'Hutschenreuther'. Bestaande uit: Diverse schalen, kop + schotels, tablets, taartschalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goede staat...
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vaasjes. Circa: 1900 en later. Eén dekselvaas met draken decor. Gemerkt. Circa: 1900. Deksel beschadigd, chip deksel. Twee vaasjes met florale decor. 20e Eeuw. Goed. Afme...
Twee antieke Chinese geëmailleerde beschilderde bloempotten met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 11 -13 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met druivenranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 25 cm ø. In goede staat.
Lot oude/antieke 18e -19e - 20e eeuw Chinees porseleinen deksels. Afmeting: circa 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese celadon porseleinen bewerkte gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...
Zes stuks 18e eeuws Chinees Imari porseleinen schotels met florale decors, capucijner. Afmeting: 9,2 cm ø. In goede staat.
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Vier oude Chinese ivoor-kleurige porseleinen cups met floraal- en hert decor, ovaal vormig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen kommen met figuren, landschap en groene draak decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 x 18,8 cm ø. en 7 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot in pompoenvorm met vleermuis op deksel. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en florale decor. Gemerkt op bodem. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraag-siervaas met florale, goud en pauw decor. Eerste helft 20e eeuw. Kraag gerestaureerd. Afmeting: 63 x 23 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese siervazen met krijgers decor. Gemerkt op bodem. Bij één vaas bovenrand bovenop beschadigd. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe dessert/papborden, met vazen en florale decors. Eén bord minimale chip, één bord minimale randglazuurschade, één bord minimale chip, één bord haarlijn...
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal 18e eeuwse Imari porseleinen trekpot, haarscheuren. Eén maal 18e eeuwse kop en schotel, kopje beschadigd. Vier maal 19e eeuwse kop en schotel. Twe...
Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Wanli-stijl theepot. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Figuren in coulissen decor. Afmeting: 20,5 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees koraal bewerkte figuur. 'Vrouw bij bamboe'. 20e Eeuw. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal penselenhouder met figuren in landschap. Eén maal dekselvaas met tempelleeuw in landschap. Eén maal rood glazuur hengselpot, één hengsel afgebroken. A...
Drie delen oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal gemerkte penselen-vaas met boomschors decor. Twee maal tablets met landschappen decors. Afmeting: 17 - 24,5 cm. In goede staat.
Weense terracotta tafellamp, geglazuurd. Gemerkt: W.K.M. Wien Manufacture (Wiener Werkstätte). Voorstellende een Chinees met tekstrol. Circa 1950. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.
Acht maal oude Chinese voorwerpen. 20e Eeuw. Twee maal gemerkte dekselpotjes met karper decor. Twee maal gemerkte vaasjes met figuren en ganzen in landschap decor. Vier maal snuffelbottles. Afmeting: ...
18e - 19e Eeuwse Delftse keramieken dekselpot met chinoiserie decor. Gemerkt 'B:P'. Glazuurbeschadigingen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen olielampje in olifantvorm. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen of Japanse octagonale kop en schotels met Geisha's en florale decors. Gemerkt. Extra schotel beschadigd, één kopje bodemrand beschadigd. Afmeting kopje: 6 x 7,5 cm....
Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Zes oude Delftse keramieken polychrome borden. Gemerkt 'APK'. Eerste helft 20e eeuw. Eén haarscheur + twee chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig 'Petrus Regout Maastricht' kaststel met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Afmeting: 3,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse porseleinen kop en schotels met goud decor. Eén maal 'Nymphenburg', met florale decor (mocca). Eén maal 'Heinrich von seine Mutter', met dorpsgezicht, handbeschilderd. Schotel h...
Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.
Oud/antiek Delfts blauw 12-pas tegeltableau. 'De Zuiderpoort Leiden'. 'Delft blauw handpainted Leidsche fles'. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...
Twee delen oud porselein. Eén maal Duitsland, Dresden, mand (twee stukjes eraf). Eén maal Napels, dame met parasol. (minimale beschadigingen). Afmeting: 26 - 18 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen,...
Drie maal Delfts aardewerk. Circa: 1915. Eén maal Jugendstil vaas. Twee maal Jugendstil schenkkan met zeilschepen decor. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 26 x 15 cm. en 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
Chinees keramieken olifant. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 19 cm. In goede staat.
Een stel oude 'Herend' porseleinen bloempotten met florale, goud en ramskoppen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuws Japans porseleinen sierschotel met vulkaan en paradijsvogels decor. Afmeting: 4,5 x 39,5 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen snuffbottles. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.
7x Antiek (Duits) bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse handbeschilderde keramieken houder met vakverdeling. Voet gelijmd, bovenrand rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 16 x 26 x 16 cm. In redelijke staat.
Vier vroege antieke keramieken geglazuurde Oosterse/Perzische vazen met diverse decors. Eén maal bruin-blauwe glazuur met gevogelte (goed). Eén maal blauw-groene florale glazuur (gelijmd). Eén maal me...
Grote Imari porseleinen sierschotel met floraal-, landschap- en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. Bord is vakkundig gerestaureerd.
Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.
Antieke 'Majolica' tegel in lijst. 'Verso Madame Sophie'. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Acht Engelse Wedgwood sierschotels met wildvoorstelling. 80-er Jaren. 'Colin Newmans Country Panorama's'. Afmeting: 21 cm ø. In goede staat.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Antiek Duits porseleinen 'Nymfenburg' bonbonschaal met florale en goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Lot met antiek 'Meissen' porseleinen messen. Circa: 1900. Sommige delen haarscheur of beschadiging. Afmeting: 17,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met kleurrijke faunale en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Lot divers oud 'Zwiebelmuster' porselein. Onder andere: Blue Danube etc. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tien kopjes, dertien schotels, groot bord, zes ontbijtborden, tafelstuk, botervloot, kandelaar, drie e...
Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900.Afmeting ø14x24cm. In goede staat
Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.
Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat
Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Handbeschilderd met goud en bloemen decors. Afmeting: 30 x 19,5 x 5 cm. In goede staat.
Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat
Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 13-23 cm. In redelijk/ goede staat.
Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afmeting. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.
Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat
Drie blauw imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afmeting. 16x12x2.5 cm. In goede staat.
Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afmeting. ø 40 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 13.5-18 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen beeld, oude wijsheer met perzik en kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 44 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen figuur,, man in lotushouding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 37 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.
Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen figuren met draken decors (gemerkt). 20e Eeuw. Afmeting: 44 -45 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen penseelvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 30 x 14 cm ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.
Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek celadon porselein (gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Eén grote schaal, vijf borden, zes schaaltjes. Afmeting: 11 -32 cm. In goede staat.
Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.
Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.