19e Eeuws prachtig Frans schacht-bajonet met messing heft en leeuwenkop. Voor petit carbinie 183. Gemerkt met 'W' en kroon Nr. 44. Afmeting: 62 cm. In zeer goede staat.
Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde voorlader pistool. Circa: 1800. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Apart antiek pistool met aparte mechanisme spanhaan en gravering. Circa: 1800. Afmeting; 40 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse revolver. Monogram 'E.D.G.L.S.L'. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Achterlader kogelgeweer (12 mm.) 19e Eeuw. Systeem Baranow Rusland. Metaal gereinigd. Afmeting: 122 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws 6-loops penvuur pistool (kort pistool). Originele patina. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Aparte 18e eeuwse dubbelloopse vuursteen voorlader pistool met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Amerikaanse vrijmetselaars plated degen met heilig kruis en ivoren heft. Op lemet: 'Momento Mori, doodskop, The Molilley & Co., Columbus Ohio'. Afmeting: 97 cm. In goede originele sta...
19e Eeuws sabel met ijzer en hoorn bewerkt heft. 'No. 4 - 1895'. Lichte oxydatie. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse 12-schots revolver. Oxydatie. Afmeting: 26 x 6 x 15 cm. In redelijke staat.
Oosters kogelgeweer met lont slot en koper en been-inleg 19e Eeuw. Afmeting: 153 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Duitse officiers Wehrmacht dolk met portepee, adelaar en hakenkruis. 'F.W. Holler Solingen'. Lichte gebruikssporen, Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Antiek vergulde marine officiers sabel met ivoren heft. Model 1843. Op zijde van kling onduidelijk gemerkt. In mooie staat, lichte oxydatie lemet. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Duitse WO II Wehrmacht koppelriem. 'Meine ehre heisst treue', met diamant bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 40 x 10 cm. In goede staat.
Percussie geweer met gravering 'Maastricht F. Stevens 1871'. 19e Eeuw. Opstelvizier niet compleet. Verder in goede staat. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
Twee pistolen, 18e eeuw. Eén met bewerkt hout en graveringen. Beide pistolen hebben bewerkte loop. (beschadigingen). Afmeting: 50-52 cm. In redelijke staat.
Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.
Hollandse marine ponjaard adelborst dolk met ivoren grip. Model 1889. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vuursteen voorlader pistool met knuppelkolf. Oxydatie. Afmeting: 37 cm. In goede staat.