Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Onduidelijk gesigneerd Clown
Startpreis 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten
Ergebnis: 475 EUR

Fedor van Kregten, 1871-1937 Enschede. Landschap met boerderij en twee koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.

P. Renard
Startpreis 250 EUR

P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G

2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.
Startpreis 150 EUR

Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.

Landkaart, 17e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Antieke landkaart. 17e Eeuw. 'Monasteri Ensis et os Nabrugewsis Episcopatus Descripto Auctore Godefrido Mas'. Ingekleurd. (minimale vlekken). Gravure op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten op zee'.
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Zeilboten op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Spaans schilderij
Ergebnis: 280 EUR

J. Padilla. 20e eeuw. Spaanse school. 'Edele heer op stijgerend paard'. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 97 cm. In goede staat.

Max Carlier
Startpreis 450 EUR

Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.

Spaans schilderij
Ergebnis: 280 EUR

J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, ruiter in harnas op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 'Moeder met kind'.
Ergebnis: 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ca. 1900
Ergebnis: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. 'Landschap met paarden en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 45 cm. In goede staat.

3 x Japans rolschilderij.
Ergebnis: 35 EUR

Drie oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met landschappen. 20e Eeuw. Aquarel op linnen. Afmeting: circa 60 - 90 cm. In goede staat.

Schilderij, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.

Onduid. gesig.' Boeren interieur met moeder en kind'.
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

W. Schouten
Ergebnis: 60 EUR

W. Schouten. Circa: 1900. Olieverf op papier. 'Stilleven met schilderij en roofvogel'. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Circa: 1900. 'Hollands landschap met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'.
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk monogram. Circa 1900. 'Hollands riviergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, 'Stilleven met fruit'.
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met fruit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

H. Backers
Ergebnis: 225 EUR

H. Backers. Circa: 1930. 'Schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.

H. Röter, 2 Aquarellen.
Startpreis 70 EUR

H. Röter ?. Twee gouaches op papier. (Duitse School). Oosterse gouaches op papier. 1x Egypte, en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen. Afmeting: 35 x 23 cm. In goede staat.

Aquarel ca. 1800
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Portret van een meisje'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

A. Gysling ca 1900.
Ergebnis: 40 EUR

A. Gysling. Circa: 1900. Duitse School. 'Bergrivier'. Mogelijk Albert Gysling 1862 - 1931. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 41cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'.
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met citroen op tinnen bord'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.