Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Oosterse aquarellen
Startpreis 60 EUR

Twee Oosterse aquarellen. Eén maal Perzië, 'Figuren in interieur'. 19e-20e Eeuw. Gouache op papier. En één maal M.D. Artona Bali, miniatuur 'Dansende Foohonden'. Aquarel op papier. Afmeting: 8 x 16 cm...

Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1912. 'Koeien in Hollands landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Berry Brugman, 'Bospad' (Twickel)
Ergebnis: 20 EUR

Berry Brugman. Gemengde techniek op papier. 'Bospad' (Twickel). Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Albert Franke, 'Abstract'.
Ergebnis: 50 EUR

Albert Franke. Duitse school. 'Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Paneel bewerkt en beschilderd. Gemengde techniek op paneel. Beschadigd. Afmeting: 90 x 182 cm. In redelijke staat.

Monogram C. E., 'Portretten Marskramers'.
Ergebnis: 60 EUR

Monogram 'C E'. 'Portretten marskramers prik en prak'. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startpreis 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.

P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'.
Ergebnis: 160 EUR

Gesigneerd P.C. de Bruin. Circa: 1900. 'Zeilboot op meer'. Twee restauraties. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, zeefdruk.
Ergebnis: 250 EUR

Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.

Johan van Gesine,'Larens interieur'.
Ergebnis: 250 EUR

Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Berry Brugman, 'Landschap met zandpad en sloot'.
Ergebnis: 125 EUR

Berry Brugman, 1915, Almelo.'Landschap met zandpad en sloot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

H.J.T.C. 1992, 'Elegante dame bijj houten bruggetje'.
Ergebnis: 70 EUR

H.J.T.C. 1992. 'Elegante dame bij houten bruggetje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'.
Ergebnis: 60 EUR

H.J.T.C. 1986. 'Vaas met seringen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Reinhold Grohmann, 'Havengezicht met Barok kerk en stoomboot'.
Ergebnis: 80 EUR

Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915. 'Havengezicht met Barokkerk en stoomboot'. Olieverf op paneel, Afmeting 38 x 28 cm. In goede staat.

Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'.
Ergebnis: 30 EUR

Monogram M.O. Omstreeks 1940 Duitse school. 'Vaas met bloemen voor stadsraam.' Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.

Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'.
Startpreis 50 EUR

Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Monogram M.O. , 'Damesportret'.
Ergebnis: 15 EUR

Monogram M.O. 1946. Duitse school. 'Damesportret. Olieverf op linnen Afmeting: 80 x 57 cm. In goede staat

Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'.
Ergebnis: 25 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse school. 'Stilleven met beeld'. Olieverf op paneel Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat

H.J. Reuchlin-Lucardi, 'Stilleven met fruit'.
Startpreis 100 EUR

H.J. Reuchlin-Lucardi. 1877 - 1970. 'Stilleven met fruit'. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.

Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.
Ergebnis: 90 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. 'Zittende dame met hoed'. Houtskool op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.

E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.
Startpreis 20 EUR

E. Küchental. 1930. Duitse school. 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat

Monogram M.O stilleven
Startpreis 20 EUR

Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat

Jan Roëde, 'Moderne compositie'.
Ergebnis: 60 EUR

Jan Roëde, 1992. 1914 - 2007. Nr. XI / XV. 'Moderne compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.

Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'.
Ergebnis: 80 EUR

Harry Maas, 1969. 1906 - 1982. 'Vrouwelijk naakt'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 30,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Monogram Moll, 'Damesportret'.
Ergebnis: 20 EUR

Monogram Moll. 1943?. Duitse school. 'Damesportret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.

Thurin, 'Figuur onder bomen'.
Ergebnis: 20 EUR

Thurin. Omstreeks 1910. 'Figuur onder de bomen'. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 65 cm. In goede staat.

Gravure + mahoniehouten lijst
Startpreis 30 EUR

Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.

Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'.
Startpreis 100 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Abstracte compositie'. Olieverf op papier. Afmeting: 23,5 x 16,5 cm. In goede staat.

Gerard de Wit, 'Fotograaf met vrouwelijk model'.
Startpreis 180 EUR

Gerard de Wit, 1994. 1931 - 2010. 'Fotograaf met vrouwelijk model'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

A. Martens, 'Man in roeiboot'.
Startpreis 60 EUR

A. Martens. 1888 - 1936. 'Man in roeiboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Startpreis 250 EUR

Bekende beroemde 16e eeuwse Duitse landkaart Stad Ratzenburg, door Gerdt Hane 1588. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 40 x 33 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'.
Startpreis 100 EUR

Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. 'Landschap met twee figuren en huis tussen bomen'. Japanse laklaag techniek. Olieverf op paneel. Afm. 66 x 55 cm. In goede staat.

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Startpreis 100 EUR

Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...

Monogram E.J., 'Winterlandschap'
Ergebnis: 40 EUR

Monogram E.J. 'Hollands besneeuwd landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 8 cm. In goede staat.

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Startpreis 80 EUR

Fritz Crone. München 1910. Duitse school. 'Beierse vrouw in klederdracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Startpreis 90 EUR

16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'.
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd Duitse school, 20e eeuw. 'Weense architect Heinrich Sobotka'. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 65 cm. In goede staat.

Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'.
Ergebnis: 40 EUR

Anatol Cernajaev, Russische school 1939. 'Fontein in park'. Olieverf op linnen. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat

W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'.
Ergebnis: 60 EUR

W. Kroon. 'Avondlandschap met boot op meer'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'.
Ergebnis: 80 EUR

Hong Fan, 2008. Titel: Fashion for the new season Voque'. Olieverf op linnen. Afmeting: 128 x 91 cm. In goede staat.

J. Rode, 'Vaas met bloemen'.
Ergebnis: 75 EUR

J. Rode. 20e Eeuw. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op koperpaneel. Afmeting: 30,5 x 25 cm. In goede staat.

2x Pierre A. Renoir
Ergebnis: 50 EUR

Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) 2 Portretten: 1x Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat en 1x Portret Richard Wag...

Antieke Icoon
Startpreis 50 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

Ongesigneerd ca. 1800
Ergebnis: 45 EUR

Ongesigneerd, ca. 1800. Madonna met kind (zuidelijke landen). Olieverf op linnen. Afmeting. 45x54 cm. In redelijke staat

Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'.
Startpreis 40 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. 'Landschap Odessa'. Olieverf op linnen. Afmeting. 45 x60 cm. In goede staat.

Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'.
Startpreis 40 EUR

Anatol Cernajaev. Russische school. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 42x32 cm. In goede staat

Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'.
Ergebnis: 40 EUR

Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 97 cm. In goede staat

Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.
Ergebnis: 40 EUR

Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat

'Havengezicht op Rotterdam', Litho.
Ergebnis: 50 EUR

Groot havengezicht op Rotterdam. Lithografie naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 140 x 37 cm. In goede staat.

J. André, 'Zeegezicht met bergen'.
Startpreis 50 EUR

J. André. Circa 1950. 'Zeegezicht met bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 92 x 62 cm. In goede staat.

Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'.
Ergebnis: 65 EUR

Bernhard Dörries, 1898-1978. Duitse school. 'Dorpsstraat met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting. 71 x94 cm. In redelijke staat

Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'.
Ergebnis: 25 EUR

Russische school (gesigneerd Verso). 'Bloemenvaas op terrastafel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'.
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.

Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.
Startpreis 50 EUR

Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Russische School, 'Havengezicht'.
Startpreis 35 EUR

Russische school. Verso gesigneerd. 'Havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat

R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.'
Startpreis 35 EUR

R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. 'Zomers landschap met beek, bomen etc'. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd, 'Landschap met gebouw en vissers'.
Startpreis 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. 'Landschap met gebouw en vissers'. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 10 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1920. 'Portret jonge Rembrandt'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'.
Ergebnis: 60 EUR

R. de Jongh. 20e Eeuw. 'Romantisch landschap met paarden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Meisjes portret'.
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd. 'Meisjes portret'. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, 'Bergmeer met edelhert'.
Ergebnis: 25 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900, Duitse school. 'Bergmeer met edelhert'. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat

O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'.
Startpreis 35 EUR

O. Heinisch. Circa: 1900. Karl Adam 1847-1923. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat

Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'.
Startpreis 35 EUR

Monogram M.F. 1909. 'Portret van Perzische krijgsheer'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 23x34 cm. In goede staat

Antieke landkaart, 1713.
Startpreis 30 EUR

Antieke landkaart uit 1713. Arx Bahusia cum Oppido Konge/F. Door J.v/d Aveelen Sc. Holmia 1655-1727. Riviergezicht (iets verkleurd) Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 50 x 22 cm. In redelijk/goede...

Landkaart Aveele, 1705
Startpreis 30 EUR

Dubbele stadsgezicht landkaart uit 1705 door J. v/d Aveele. Stad Fahl Kiöping en stad Waeners Borgh. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1702
Startpreis 30 EUR

Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.

R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.
Ergebnis: 135 EUR

R. Wildeboer. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.
Ergebnis: 55 EUR

Monogram BD. 20e Eeuw. 'Hollandse ijspret'. Olieverf op linnen. 25 x 30 cm. In goede staat.

Franz Hochmann, 'Vakwerk binnenhof met kippen'.
Ergebnis: 330 EUR

Franz Hochmann. Mogelijk Franz Gustav Hochmann, 1861 - 1936. Duitse school. Circa: 1900. 'Vakwerk binnenhof met kippen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startpreis 60 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1705
Startpreis 30 EUR

Antieke landkaart uit 1705 Norrkiöping door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Stadsgezicht met schepen'. Gravure op papier. Afmeting: 21 x 42 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1700
Startpreis 30 EUR

Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...

Landkaart, ca. 1700.
Startpreis 30 EUR

Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.

Onduidelijk gesigneerd, 'Besneeuwd landschap met huizen'.
Startpreis 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Besneeuwd landschap met huizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 39 cm. In goede staat.

Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'.
Ergebnis: 25 EUR

Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. 'Gracht in Berlijn'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 57x40 cm. In goede staat.

Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'.
Ergebnis: 40 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. 'Een kloof van de Tessino met rivier'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat

Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'.
Ergebnis: 85 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. 'Meisje bij deur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 92 cm. In goede staat.

Antieke gravure
Ergebnis: 25 EUR

Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.

Heyboer, 'Kip'.
Ergebnis: 140 EUR

Heyboer. 'Kip'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.

Heyboer, 'Vrouw'.
Ergebnis: 100 EUR

Heyboer. 'Vrouw'. Olieverf op papier. Afmeting: 21 x 31 cm. In goede staat.

J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.
Startpreis 250 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.

B. J. Brouwer, Gezicht op Olst
Startpreis 150 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936. 'Plasgezicht bij Olst'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Yvonne Poelstra, 'Tulpen'.
Ergebnis: 60 EUR

Yvonne Poelstra. 'Tulpen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Café interieur'.
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. 'Frans café interieur met figuren'. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'.
Ergebnis: 275 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.'
Ergebnis: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.' Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Startpreis 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Interieur met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

van Beek, 'Molens'.
Startpreis 350 EUR

Bernard Antoine van Beek. 1875-1941. 'Landschap met molens en koeien'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesignee hert.
Ergebnis: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Bulderend hert'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 11,5 cm. In goede staat.

J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'.
Ergebnis: 275 EUR

J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Jan Schunselaar, 'Wilde zwijnen'.
Startpreis 150 EUR

Jan Schunselaar (Enschede). 'Wilde zwijnen in besneeuwd bos'. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

Jan Bolderink, 'Branding op de rotsen'.
Startpreis 70 EUR

Jan Bolderink, 1998. 'Branding op de rotsen'. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

Klaus Fussman, 'Margeriten'.
Ergebnis: 190 EUR

Klaus Fussman 1938, Duitsland. 'Margeriten'. Aquatint op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

Hanneke Maas, 'Figuren'.
Startpreis 90 EUR

Hanneke Maas, Januari 1988. "Figuren". Monotype op papier. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.

Litho achter glas, 'Twee boeren vrouwen in punter'.
Startpreis 20 EUR

Antieke achter (bol)glas lithografie, circa 1890. 'Twee boeren vrouwen in punter'. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat