Moderne bronzen danseres op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Milo'. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse handgestoken notenhouten consoles, 'Man en vrouw'. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke plated bronzen goudfazant op zwart marmeren basement (giet fout/naad) Circa: 1920. Afmeting: 28 x 50 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.
Terracotta, zilverkleurig beeld. 'Moeder met kind'. Geert Kunen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl adelaar. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'G. Klimt'. Afmeting: 52 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Bronzen buste van Napoleon op rood marmeren basement. 19e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...
Grote oude Chinese bronzen plated boeddha, zittend op lotusbloem, met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. 'Musicerende Indiase danseressen op lotusbloem'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting Hoogte: 45cm. In goede staat.
Groot beeld met polychrome olifant, met menner en aap. Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Basis gips en gerestaureerd. Afmeting: 54 x 60 x 22 cm. In redelijke staat.
Antiek marmeren buste. 'Jongen met hoed, Nr. XII'. Ongesigneerd. Afmeting: 17,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Italiaans bronzen buste op marmeren basement, door Bocchino. 'Jong meisje met buste'. Circa: 1920. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke Art Nouveau buste. Circa: 1915. 'G.V. Vaerenbergh Nr. 858'. Gepolychromeerd gips. Beschadigingen. Afmeting: 66 x 38 x 20 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees bronzen paardje met fabelkoppen. Afmeting: 11 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Gemonogrammeerde bronzen Japanse (?) plaquette. 'Japanse man'. Monogram 'GV'. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 24 x 2 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee oude figuren. Eén maal brons Myron gietstempel, 'vrouw met kind'. Eén maal metaal, 'vrouw met kind'. Afmeting: 16 - 8 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.