Grote antieke Franse marmeren buste door A. Bertin. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Door 'Louis Oury', 1846. Circa: 1915. Titel: 'Zo-Ot, jongen die roept'. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld. 'Man met mandoline'. Circa: 1900. Gesigneerd P. Dubois (1827-1905 le Chanteur Florentin). Mooie patina, in zeer goede staat. Hoogte: 58 cm.In goede staat.
Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Zuid-Duitse houtgestoken Barok engel met vergulding (oudere wormbeval). Circa: 1800. Afmeting: 70 x 50 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd 'Ouline' (Alexandre Ouline 1918 - 1940). Circa: 1930. Afmeting: 38 x 56 x 19 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Circa: 1900. 'Meisje bij waterput'. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. Compositie metaal. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse bronzen sculptuur op marmeren basement, door 'Leon Bureau', 1866 - 1906. 'Twee jachthonden aan boomstronk'. Afmeting: 68 x 22 x 26 cm. In goede staat.
Fijn gebeeldhouwde wit marmeren buste van een jonge dame. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 35 x 23 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afmeting. 46 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figuur door A. Gaudez. 1845 - 1902. Voorstellende Jeanne D'Arc met vlag. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen putti's met fruitmanden. Circa: 1900. Afmeting circa: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Frans bronzen beeld op marmeren basement. 'Twee vrouwen'. Door 'H. Moreau'. 1832 - 1927. Circa: 1900. Hippolyte. Afmeting: 59 x 24 cm ø. In goede staat.
Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 33 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afmeting. 39 cm. In goede staat.
Terracotta, zilverkleurig beeld. 'Moeder met kind'. Geert Kunen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans figuur, naar 'Couston'. 'Steigerend paard met menner'. Compositie metaal. Afmeting: 18,5 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.
Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Oude oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e eeuw. Afmeting. 21 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Frans vuurverguld bronzen pendulebeeld. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Houtgestoken Madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Oude bronzen Ghandi buste. 2 Oct. 1869 - 30 Jan. 1948. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Matroos op boeg'. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zes metalen figuren van Corry van Amelaar. Onder andere met pvc en marmeren basement. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke Afrikaanse bronzen figuren met restbeschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 'Twee gezichten'. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 'Knielende naakte dame'. Gesigneerd J. Patene. Eind 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude Thaise bronzen musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Antiek Duitse Schwarzwald houtgestoken jachthond met bel om de hals. Circa 1900. Afmeting: 27 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: ' Son of the sun'. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Brons gegoten stijgerend paard op basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek spekstenen figuur, twee uilen met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 21 x 13 x 10 cm. In goede staat.
Lot van vijf oude beelden. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof gegoten, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 30 - 56 cm. In goede staat.