Grote antieke bronzen bel uit 1827, met latere ophanging. My Faite F.A. Gaullard. Afmeting: 31 x 22 cm ø. In goede staat.
Zes maal oud antiek. Bestaande uit: Vier lederen dekseldozen voor boorden + borstel. Twee Engelse meetlinten met messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse 8-kantige tafel met etage en koperen wielen. Circa: 1880. Afmeting: 72 x 75 x 75 cm. In zeer goede staat.
A. Hoogervorst. 'Boerin met kippen op erf'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.
Eikenhouten vitrine-displaykast met spiegel, geslepen glas + slot met sleutel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 73 x 43 cm. In goede staat.
Geelgouden streekhanger, 585/000, met S-vormige applique en baardje. 40x15 mm. ca 2 gram. In goede staat
Twee topazen, een blauw topaas met smaragdslijpsel, ca 5,3 crt en een kleurloze topaas met een smaragdslijpsel, ca 4,0 crt
Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een duwkar, wielen los, en een wagen met ossen. 5,5x2cm en 8x1,5cm. totaal ca 72 gram.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten halve-maantafel met twee uitklapbare lades. Circa: 1900. Afmeting: 72 x 39 x 75 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Negen oude Indonesische aquarellen landschappen. Onder andere: Suratin, Hady, Soewardja Dawant, Abulani. Aquarellen op papier. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek zilveren ei-vormig doosje, 835/000, voor rozenkrans, voorzien van scherpe florale graveringen. MT.: C.A. Haast, Steenbergen. Circa: 1885. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 4,5 x 3,5 x 3,5 ...
Zilveren zakhorloge, Engels 925/000, met chatelaine, 833/000. Zakhorloge met zilverkleurige plaat voorzien van opgelegde cijfers en versiering. ø 51 mm. London jl.: q:1871. Aan het horloge zit een ch...
Horloge Jean Déve', bicolour met vierkante kast, 3x3cm, en rode enzwarte wijzers. Saffier glas, Quarts. nummer;09.24.65 001 1000.
Lot diverse onderdelen petroleumlampen. Onder andere: Zes lampenkappen, drie petroleumlamp-houders en één walmvanger. Afmeting: 8 - 33 cm. In goede staat.