Groot oud Javaans houtgesneden beeld met twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 36 x 13 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. 'Musicerende Indiase danseressen op lotusbloem'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Art Deco glazen tafelstuk. Te gebruiken als rozensteker (met vis) en als schip. Circa: 1930. Beide compatibel. Minimale chip. Afmeting: 24 x 29 cm ø. en 27 x 29 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen zout- en peperstrooiers met ruitslijpsels en zilveren montuur en dop, 835/000. Afmeting: H 4,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opgewerkte Zwiebelmuster schaal op plated voet. Circa: 1920. Afmeting: 15 x 28 ø cm. In goede staat.
Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee antieke porseleinen rookverdrijvers in scheepjesvorm. Eén gemerkt Aerozon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 20 x 21 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers. Nieuw geëlectrificeerd. Bestaande uit: Twee maal uil, één maal Chinees. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Elf-delig Belgisch Art Deco keramieken theeservies Saint Chislain. Octagonaal. Chip theekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal Celadon rijstwijn-kruik. Eén maal Celadon knobbelvaas. Eén maal theeglazuur kom. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' theeservies. Circa 1900. Gemerkt 'R' in ruit. Bestaande uit: Theekan, melkkan, grote kom, 11 kop en schotels. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.
Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Lot zilveren bestaande uit een theezeef in biedermeier stijl met oud-Hollandse taferelen ( gerestaureerd), 2 suikerscheppen en een kristallen deksel met zilveren knop.
Zilveren oorhangers,800/000, in antieke stijl met similie. Peervormige hangers bevestigd aan een zilveren oorschroef. lengte 33 mm. ca 8,1 gram. In zeer goede staat
Lot met divers zilver, o.a. een roomlepel gemaakt uit munten met een getorste steel, een servetband, een ring met gouden element, broche hagedis en sleutel en een horloge. totaal ca 111gram.
Lot divers bestaande uit een sleef, doos, kurk met vis en een natfruitlepel. Plated.
Broche uit geelmetaal met 2 kronen bezet met lichte blauwe stenen, verbonden door 2 kettingen. 37x39mm en 23x27mm. In goede staat
Lot met vier delen zilver bestaande uit 2 miniatuur kannen, een miniatuur schip op ronde voet en een beursje met rozen op de beugel. totaal ca 52 gram. 3,5-6cm. In goede staat.
Parelcollier met parels in groentinten, gemaakt van schelpen, ø14 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.
Lot met zilver, bestaande uit: Borrelglaasje met zilveren montuur, met gezaagde voorstelling van figuren, 833/000, 1923, 33x50x45mm. Een zilveren strooier, Engels, 925/000, cilindervormig model met bo...
Zilveren beugel, 833/000, met kralentas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met getrembleerde bewerking in Biedermeierstijl. jl.: I:1868. De beugel is intact, kralentasje is kapot. 10x12cm.
Kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 925/000, met 9 zilveren lepeltjes, 835/000, met bewerkte steel met kroon MT.: Niekerk, Schoonhoven. Rond 1975, Als nieuw.
Ovale cassette met zilveren manicureset, 830/000. Bestaande uit: een nagelglansborstel, schaartje, vijl, afgebroken, en cremepotje. Met puntig gevormde heften. Duits, voorzien van belastingkeur voor v...
Twee zilveren botermessen, 835/000. MT.:Koninklijke van Kempen en Begeer, Zeist. jl.: f:1965. Model 400 Gustav Beran. 16,5cm. ca 73 gram. In goede staat
Zilveren zuurvork, 833/000, 3 tandig met weerhaakjes, getorste steel met fraai floraal bewerkt heft. MT.: Wed. A.Kuylenburg-Borst, Schoonhoven jl.:D:1888. ca 21 cm. ca 23 gram. In goede staat
Zilveren roomlepel, 835/000, met getorste haaksteel met gegraveerd gecontourneerd heft voorzien van staande eikel. MT.: P.Siebema, Bergum jl.:P:1899. ca. 18 gram 11,5cm. In goede staat
Zilveren roomlepel en suikerschep. Kleine roomlepel met schelpvormige bak, steel met cartouchevormig schild en staande zwaan, vermoedelijk 18e eeuw, voorzien van restauratie, en een zilveren suikersch...
Broche hanger met in het midden een mooie ovale camee, versierd met een rand met blauwe steentje. Bovenaan de broche zit een kroon met kleine steentjes. Gemaakt uit geelmetaal. getekend: FLORENZA Groo...
Collier van bloedkoralen takjes, 6-31 mm, met veeroog. lengte 50 cm, ca 28 gram.
Zes zilveren theelepels, 835/000, met fraaie strakke stelen. MT.: C. de Langen, Schoonhoven, jl.: O/R: 1924-1927. ca 46 gram, 10,5 cm. In goede staat
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Strandgezicht met ruiters. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G
Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse school. 'Frans stadsgezicht met Moulin Rouge'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat.
Compositie metalen Jugendstil dekseldoos met rozen decor. Circa: 1915. Afmeting: 15 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Twee stuks Louis Seize-stijl plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.