Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.
Zilveren aspergetang, 835/000, met ronde beugel versierd met biedermeier graveerwerk en geschulpte bekken uitgezaagd met biedermeier motief. MT.: Antonius Hendrikus der Kinderen, 's Hertogenbosch, 184...
Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.
Oosterse bewerkte wrattenzwijntand op houtgestoken basement. Tand is bewerkt met afbeeldingen van bomen, huizen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 x 5 cm. In goede staat.
Antiek klein Duits eikenhouten Gründerzeit koekoeksklokje. Circa: 1880. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In geode staat.
Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Antieke empire Biedermeier porseleinen stoof met goud decor, handgeschilderde landschappen decors 5x en leeuwenpoten. Circa: 1830. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors en coulissen, met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw
Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel en bloemvaas. Minimale chips rand. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Parelcollier met parels in grijs, groen en bruintinten, gemaakt van schelpen, ø12 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.
Zilveren kom bewerkt met olifanten, tijgers, bloemen en figuren. ø11x6cm. 835/000. (Oosters) ca 193 gram. In goede staat
Lot met gouden sieraden met granaat, 585/000, een dasspeld met ovaal gefacetteerde granaat en onedele speld, een hanger met gouden bewerkte rand en granaat, en een broche in strikvorm met granaat. Tot...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, met opengewerkte gouden bolletjes met gematteerde geelgouden bolsluiting, 585/000. Het collier is voorzien van een ronde geelgouden hanger met een portretje...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Sierlijke ring met een slag met in het midden een fanatsierozet bezet met diamanten, de aanzet bij de rozet is versierd met baquette geslepen diamanten. Totaal...
Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Drie delig zilveren servies, model Bonton, bestaande uit een koffie- en theekan en een suikerbak. De koffie- en theekan zijn voorzien van een houten greep en knop. De suikerbak is voorzien van een dek...
Zilveren suikerbak met schep, 835/000, in de vorm van een kolenkit versierd met biedermeier graveerwerk op ronde voet met een bijbehorende schep. 15x7x12 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chips rand. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
G. Tielens. Boerin met melkbussen op pad en koeien. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Jan Laeven. 1925 - 2001 (Maastricht). Impressionistisch vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 67 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. V. Duyn. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 - 35 cm. In redelijke staat.
Gouden dameshorloge, merk Helvetia, rond model met geelgouden kast, 585/000, en een geelgouden gevlochten band. Totaal ca 22,7 gr. Mechanisch
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met bewerkte rand. ø9x12cm.
H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.
Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
Antiek vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt met drie eikelen. 18e -19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 31 cm. In redelijke staat.
Voor-oorlogse eikenhouten kwik stickbarometer met Hollandse tekst. Afmeting: 94 x 13 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.
Drie keer Twentse etsen. P.A. Nijgh, Oogsttijd. P.A. Nijgh, Bospad. B. Ansing, Stadsgezicht. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duits riviergezicht met figuren in boot. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 23,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.
Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot
Kapspiegel gemaakt van zilveren tasbeugel met breischede. Ovaal gecontourneerde open tasbeugel, empirestijl met zwanen en palmetrand, met spiegel, bevestigd aan een breidschede met getrembleerde bewer...
Antieke Friese kopergeslagen tabak-dekselpot met Fries landschap. Klaas Dijkstra - Sneek. Circa: 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen bel uit 1827, met latere ophanging. My Faite F.A. Gaullard. Afmeting: 31 x 22 cm ø. In goede staat.
Zes maal oud antiek. Bestaande uit: Vier lederen dekseldozen voor boorden + borstel. Twee Engelse meetlinten met messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder, 1966. Indonesische school. Verso galeriestempel Art Galery Kemoyaran. Vissers aan de kade met verlichting op boten. Afmeting: 140 x 80 cm. In goede staat.
Collier van glasgranaten met geelgouden streeksluiting, 585/000. Drie rijen granaten aan een ronde sluiting opengwerkt, één elementje ontbreekt, met gouden brede eindstukken. ca 38 cm.
J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Parelcollier met parels in creme, brons en lilatinten, gemaakt van schelpen, ø14 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.
Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren doos en porseleinen hoorn des overvloeds met zilver, 833/000. Zilveren doos met scharnierend deksel met voorstelling en voorzien van een houten interieur, 10x8,5x3cm MT.:H.Hooijkaas, Schoonho...
Lot diverse onderdelen petroleumlampen. Onder andere: Zes lampenkappen, drie petroleumlamp-houders en één walmvanger. Afmeting: 8 - 33 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen hengselbak. Afmeting: 35 x 30 cm ø. In goede staat.
Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...
Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.
Lot met divers zilver, o.a. een roomlepel gemaakt uit munten met een getorste steel, een servetband, een ring met gouden element, broche hagedis en sleutel en een horloge. totaal ca 111gram.
Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.
Antieke broche, goud met zilver, met diamanten en parel. Prachtige broche in de vorm van een lauwerkrans met in elk blaadje een diamant met oud slijpsel, bij elkaar gebonden door een gouden strik met ...
Twee zilveren pillendoosjes, 800/000, rond model met gestanst reliëf. ø 35 mm. Eén doosje met scharnier en één doosje met schroefdeksel, totaal ca 30 gram. In goede staat
Vier vergulde houtgestoken Oosterse beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp met verguld brons, druivenranken en roccailles. 20e Eeuw. Eén hengsel gerepareerd + vaashals gerestaureerd. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...
Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
A. Hoogervorst. 'Boerin met kippen op erf'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden streekhanger, 585/000, met S-vormige applique en baardje. 40x15 mm. ca 2 gram. In goede staat
Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Twee topazen, een blauw topaas met smaragdslijpsel, ca 5,3 crt en een kleurloze topaas met een smaragdslijpsel, ca 4,0 crt
18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een duwkar, wielen los, en een wagen met ossen. 5,5x2cm en 8x1,5cm. totaal ca 72 gram.
Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.
Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.
Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Duitse tachometer in foudraal. G. Schlieper Remscheid. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
De Nederlandse Pieter Scheen beeldende kunstenaars lexicon. Twee-delig. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Negen oude Indonesische aquarellen landschappen. Onder andere: Suratin, Hady, Soewardja Dawant, Abulani. Aquarellen op papier. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.