Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw
Ergebnis: 275 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese porseleinen vazen met krijgers decor en opgewerkte dieren figuren. Gemerkt. Eén vaas bovenkant gerestaureerd. Afmeting: 45 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.

Gouden oorknoppen met diamant
Ergebnis: 270 EUR

Gouden oorstekers, 585/000, met zilveren zetkast bezet met een spiegelchaton met diamant, oud slijpsel. ø oorknop 7 mm. ca 2,2 gram

J. Schaeffer, Raderboot op rivier
Ergebnis: 270 EUR

Jan Schaeffer. Raderboot op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

4x Delftse borden, 17e eeuw
Ergebnis: 270 EUR

Vier 17e eeuwse Delftse Fayence borden. Twee sets van twee. Twee maal met chinoiserie decors, lichte randglazuurschade. Werkplaats 't Hart, 1675 - 1693. Twee maal met leeuwen decors. Lichte randglazuu...

Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon
Ergebnis: 260 EUR

Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.

Jan Bedijs Tom, Koeien bij de waterkant
Ergebnis: 260 EUR

Jan Bedijs Tom (momogram). 1813 - 1894. Koeien bij de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 27 cm. In goede staat.

Franse pendule, ca. 1840
Ergebnis: 260 EUR

Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.

2-Zits eiken gestoken bank
Ergebnis: 260 EUR

18e -19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bank met leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 110 x 152 x 50 cm. In goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 260 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chip rand. Afmeting: ø 39,3 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari dekselvaas met messing voet
Ergebnis: 260 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met vergulde messing voet, voorzien van figuren en draken decor. Eén deksel zit vast. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In redelijke staat...

Chinese vaas, Gemerkt
Ergebnis: 260 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.

KPM servies
Ergebnis: 260 EUR

Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies met floraal- en goud decor. Handbeschilderd. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, zes gebakborden, zes kop+schotels. Minimale chip mogeli...

5 Grote porseleinen beelden.
Ergebnis: 260 EUR

Vijf antieke Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Circa: 1900. Eén dame met bloemenmand, één bloem kapot in hand. Eén man met bloempot, goed. Eén man met fluit, goed. Eén dame met bloem in hand, t...

Gouden hanger met diamant
Ergebnis: 255 EUR

Gouden hanger, 750/000, met diamanten. Peervormige hanger, 25x15 mm, half witgoud en half geelgoud bezet met diverse briljanten geslepen diamanten pave gezet, totaal ca 0.36ct.G/SI, gescheiden door e...

Zilveren vogel
Ergebnis: 250 EUR

Zilveren vogel, 835/000, met scharnierende kop. MT.: zaanlandse zilversmederij, Zaandam. 17x4,5cm. ca 100 gram. In goede staat.

Zilveren theedoos
Ergebnis: 250 EUR

Zilveren theedoos, 800/000 op bewerkte klauwpoten met geribde rand en een uitgewerkte bloem op het deksel. 15x10x8cm. ca 339 gram Stukje van de boem afgebroken (bijgevoegd) verder in goede staat

Witgouden ring met diamant en saffier.
Ergebnis: 250 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een smaragd geslepen blauw saffier, syntetisch, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten. ø 56 ca 3,1 gram.

Witgouden ring met diamant
Ergebnis: 250 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met diamanten, Art Deco stijl. Ring, rozet, met in het midden een briljant geslepen diamant. Aan weerskanten zitten in de doorlopende band 2 diamanten met een rechtho...

Ongesigneerd, Veldslag met cavalerie
Ergebnis: 250 EUR

Ongesigneerd. Veldslag met cavalerie. 18e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 13,5 cm. In goede staat.

John Bevort, Opvliegende eenden
Ergebnis: 250 EUR

John Bevort. 1917 - 1996. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 89 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij in de winter
Ergebnis: 250 EUR

Klaas Bernink. 1986. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 28 - 200. Boerderij in de winter. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw
Ergebnis: 250 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 118 - 150. Boerderij in de sneeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Moderne compositie
Ergebnis: 250 EUR

Henk Schuring '65. Enschede 1928 - 1984. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.

Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'.
Ergebnis: 250 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

Martinus Nefkens, Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen
Ergebnis: 250 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Theo Goedvriendt, Italië
Ergebnis: 250 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Clemens Briels, "Snoring like a dinosaur"
Ergebnis: 250 EUR

Clemens Briels. 1946 - . Nr. 156/175, 2013. Snoring the dinosaurs. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 50 cm. In goede staat.

Johannes Weiland, Handwerkende vrouw
Ergebnis: 250 EUR

Johannes Weiland. 1856 - 1909. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar, 19e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen 7-lichts retour de Egypte kaarskandelaar met kariatiden en gravering. Circa: 1840. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Ergebnis: 250 EUR

Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Ergebnis: 250 EUR

Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 28 x 32 cm. In goede staat.

Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw.
Ergebnis: 250 EUR

Oud verguld Chinees houtgestoken figuur. Lachende Chinese jongens met vleermuis en palmblad. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Sextant 1930 (nautisch instrument)
Ergebnis: 250 EUR

Oude originele sextant. Circa 1930 - 1950. In originele houten kist, gemerkt met drietand en Rotterdam. Gemaakt van ijzer, messing en hout. Maker N.V. Observator. Geeikt in 1958 en 1968 door Observato...

Frans klokkenstel
Ergebnis: 250 EUR

Mooi groot antiek Frans klokkenstel Par Bouchon, met putti en 3-lichts kandelaars en rood marmeren basement. Compositie metaal. Eén arm zit los van kandelaar. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...

Frans mysterieus uurwerk, 19e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuws Frans mysterieus uurwerk. Verguld. Gesigneerd Lechner Josef op wijzerplaat en verso. Functies niet getest. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.

Schotse staande klok
Ergebnis: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.

Hollande commode, 19e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Twee stukjes halfronde lijst weg op lades. Afmeting: 83 x 100 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse eikenhouten partnerdesk
Ergebnis: 250 EUR

Engelse eikenhouten partnerdesk met diverse lades, deuren en koperbeslag. Desk is voorzien van mooi groen schrijfleer. Kwaliteit stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 111 x 180 cm. In goe...

Franse commode, Louis Quinze
Ergebnis: 250 EUR

Grote Franse commode met verguld bronzen beslag, gebombeerd gebogen. Louis Quinze-stijl. Eind 20e eeuw. Gefineerd. Blad mist. Afmeting: 140 x 92 x 47 cm. In goede staat.

Duits Jugendstil Bureau
Ergebnis: 250 EUR

Antiek Duits eikenhouten Jugendstil bureau met zweepslag florale panelen, lades achter deur + groen schrijfleer. Circa: 1915. Afmeting: 80 x 76 x 134 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Jongen
Ergebnis: 250 EUR

Antiek bronzen figuur. Jongen met winterkleding en sprokkelhout op zijn rug. Gesigneerd Cardon en met gietstempels. Jose Cardona, 1878 - 1923. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Diep Chinees bord 16e - 17e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. goede staat.

Grote antieke Chinese kom, 18e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met tuin decors met vogels en vlinders en geribde omranding. Afmeting: 13 x 23 cm ø. In goede staat.

Grote Imari wandschotel, 19e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse grote Imari porseleinen diepe wandschotel met goud decor, florale decor en landschap decor. Afmeting: 5,5 x 38,5 cm ø. In goede staat.

2 Ovale Meissen schalen
Ergebnis: 250 EUR

Twee ovale Duitse Meissen porseleinen schalen met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 3 x 28 x 20 cm. In goede staat.

Yixing theepot met bloesemtakken decor
Ergebnis: 250 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 12 x 19 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas
Ergebnis: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en fijn gedecoreerde bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

KPM servies
Ergebnis: 250 EUR

Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen theeservies met florale- en goud decors. Handgesigneerd + monogram schilder. Bestaande uit: Theepot, suikerpot + melkkan, zes kop+schotels, vier gebakborden. ...

Empire servies met beschilderingen
Ergebnis: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws antiek Frans handbeschilderd Empire servies met goud decor, landschappen en figuren. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, schaal, vaas en tien koppen met schotels. Minimale chip m...

Chinees lakwerk toiletkastje.
Ergebnis: 240 EUR

Prachtig uitklapbare Chinese lakwerk toilet-sierradenkast met negen lades, opklapbare spiegel, messing beslag van binnen en buiten en met parelmoer inleg. Circa 1930. Afmeting: 23 x 28 x 38 cm. In goe...

Tegeltableau paard, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 240 EUR

18e Eeuws 20-pas Delfts tegeltableau met voorstelling van steigerend paard. Restauraties en haarscheuren. Afmeting: 39,5 x 51,5 cm. In redelijke staat.

6-Delige set Meissen borden
Ergebnis: 240 EUR

Zes antieke Duitse Meissen porseleinen borden met florale en goud decors en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: ø 19,8 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp met beelden
Ergebnis: 235 EUR

Grote oude porseleinen tafellamp. Gemerkt N met kroon (Duitsland Dresden ?) Met beeldengroep van vier figuren. Twee beschadigingen aan bladeren van boom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 33 cm ø....

Kristallen tafelstuk met zilver
Ergebnis: 230 EUR

Kristallen tafelstuk met zilver, "Piece de milieu". Kristallen vaas met gecontourneerde rand met daaronder een kristallen ronde schotel met ruitvormig slijpsel versierd, geplaatst op een zilveren voet...

4x Antiek Duits porselein.
Ergebnis: 230 EUR

Vier maal antiek Duits porselein, Zwiebelmuster. Eén antieke Meissen theepot met zilveren monturen. Circa: 1880. Eén melkkannetje met zilveren voet. Eén theestoof, naar Meissen, met zilveren brandplaa...

Kapitale Imari schotel, ø 57 cm.
Ergebnis: 230 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met figuren en florale decors. Oude haarlijn. Afmeting: ø 57 cm. In redelijke staat.

2x Imari vaas met brons
Ergebnis: 230 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen vazen met messing monturen, Geisha's, vlinders en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 14 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese plaquette
Ergebnis: 230 EUR

Grote oude Chinees porseleinen plaquette met berglandschap + tekst, in houten lijst. Met signatuur. Afmeting: 74 x 21 cm. In goede staat.

Pit van Loo, Flatgebouw met antennes
Ergebnis: 225 EUR

Pit van Loo. Winsum 1905 - Groningen. Flatgebouw met antennes. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

L. van Groningen, Dorpsstraat Deventer
Ergebnis: 225 EUR

L. van Groningen. 1884 - 1970. Dorpsstraat Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Chanoine Crampon, La Sainte Bible
Ergebnis: 225 EUR

Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.

Antiek Duitse viool
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Duitse viool in koffer, met etiket Jacobus Steiner. Circa: 1900 of ouder. Afmeting: 56 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Ivoren beeld
Ergebnis: 225 EUR

Antiek gesigneerd Chinees ivoren beeld, wijsheer met staf, hert etc. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Japans ivoren met houten figuur, circa 1900
Ergebnis: 225 EUR

Antieke gesigneerde Japans ivoren met houten figuur. Man met stok, trommel op zijn rug en callebas. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Ado Speelgoedauto
Ergebnis: 225 EUR

Oude Nederlandse houten Ado speelgoed vrachtwagen. 30-er Jaren. In originele kleuren, met originele wielen. Bespeeld, maar in goede staat. Afmeting: 19 x 18 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Tanto-dolk, ca. 1900
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Japanse Tanto-dolk van bewerkt been met figuren decor. Stukje been bij bevestiging met lemet naar heft beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

Teakhouten boekenkast, 198 x 115 x 50 cm
Ergebnis: 225 EUR

Teakhouten boekenkast met lades en schappen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 198 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Grunder bank met 2 stoelen
Ergebnis: 225 EUR

Antiek Duits notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met volle zuilen en goede stoffering. Circa 1880. Afmeting: 125 x 75 x 160 cm. en 110 x 60 x 80 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Ergebnis: 225 EUR

Grote oude/antieke Chinese vergulde bronzen boeddha op lotusbloem met verso tekst. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts Fayence-kaststel, 18e eeuw
Ergebnis: 225 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decors. Gemerkt: L.P.K. Diverse beschadigingen. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In matige staat.

Chinese schotel, blauw met bloem.
Ergebnis: 225 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met hoge omranding en blauwe florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 cm ø. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas.
Ergebnis: 225 EUR

Grote oude Chinese porseleinen balustervormige Mei Ping vaas met figuren in landschap en wolken decor. Afmeting: 34,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Gouden jasseroncollier
Ergebnis: 220 EUR

Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met veeroog. ø 3,2 gram. Lengte 60 cm. ca 11,5 gram. In goede staat

Maurice Lacroix dames horloge
Ergebnis: 220 EUR

Maurice Lacroix dames horloge, langwerpige kast, model Miros, met grijze wijzerplaat. Quarts. Geheel stalen horloge voorzien van vouwsluiting. Nr.: 32838, AC71229. Werkend. Wat draagsporen maar verder...

Gouden streekhanger met parels
Ergebnis: 220 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, met parels. Ronde hanger met geschulpte rand opgewerkt met knopjes en kleine pareltjes. ø 32 mm. ca 7,9 gram. In goede staat

Zilveren trekpot
Ergebnis: 220 EUR

Mooi zilveren trekpotje, 925/000. Fraai trekpotje versierd met parelrand en lijnbewerking met bloembewerkte knop. Voorzien van importeursteken: Koninklijke van Kempen, Begeer en Vos, Rotterdam. 20x11x...

Italiaans icoon, Opus Caroli Crivelli Veneti 1482
Ergebnis: 220 EUR

19e Eeuwse Italiaanse icoon met vergulding. Opus Caroli Crivelli Veneti 1482. Krimpnaad in paneel. Afmeting: 47 x 87 cm. In redelijk/goede staat.

Herman Krikhaar, Naakte figuur
Ergebnis: 220 EUR

Herman Krikhaar. 1930 - 2010. Abstracte figuratieve naakte figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.

Bronzen vrouw Justitia, 21e eeuw
Ergebnis: 220 EUR

Grote bronzen Vrouwe Justitia. 21e Eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

4x Fayence Hanau sierschotels
Ergebnis: 220 EUR

Vier Duitse 18e eeuwse Fayence Hanau gelobte sierschotels met chinoiserie decors. Kleinere, goed. Twee grote, gerestaureerd. Eén grote, oude haarscheur. Afmeting: ø 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat...

2x Imari olielampen met monturen
Ergebnis: 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen olielampen met historisme monturen. Circa: 1880. Afmeting: 60 x 15 cm ø. In goede staat.

Gouden tientje met rand
Ergebnis: 215 EUR

Gouden tientje, Wilhelmina1897, geplaatst in een geelgouden rand, 585/000, met geschulpte bewerking en getorst draad. Te dragen als broche en hanger. ø 28 mm. totaal ca 9,9 gram. In goede staat

Ongesigneerd, 18e Eeuwse man met tabakspijp
Ergebnis: 210 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.

Staande Duitse klok, 18e eeuw
Ergebnis: 210 EUR

Duitse eikenhouten Barok staande klok met afneembare klokkop. Circa 1800. Klok heeft een acht-daags uurslagwerk (Bergisch?) Mogelijk huwelijk. Klok heeft haarscheuren in de emaille wijzerplaat. Functi...

Tafel, massief kersen
Ergebnis: 210 EUR

Massief kersenhouten refectory-tafel met voetenrust. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 100 x 200 cm. In goede staat.

Duitse eikenhouten broodspinde.
Ergebnis: 210 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten. Schappen en lade achter de deur. Afmeting: 185 x 134 x 53 cm. In goede staat.

BVLGARI parelcollier
Ergebnis: 200 EUR

Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.

Zilveren fazant, strooier
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren fazant, 835/000, met scharnierende kop met strooier. 15 cm ca 45 gram. In goede staat

Antiek zilveren knottenkistje
Ergebnis: 200 EUR

Antiek zilveren knottenkistje, 835/000, met bol deksel, gegoten handgrepen met gezichten en diverse gedreven afbeeldingen. Deukje in deksel. jl.;q: 1900. Gewicht: ca. 73 gr. Afmeting: 8,5 x 4,5 x 3,5 ...

Zilveren panter
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren panter, 950/000, met emaille bewerking in de mond en in de ogen. 23x4,5x10cm. ca 251 gram. In goede staat

Dekselcoup met zilver
Ergebnis: 200 EUR

Kristallen dekselcoupe met zilveren voet en knop, 835/000. Ronde dekselcoup met geslepen decor, geplaatst op een opengewerkte voet en nodus met cartouchen en voluten. De kristallen deksel is versierd ...

Gouden ring met 7 briljanten.
Ergebnis: 200 EUR

Geelgouden rijring, 750/000, met diamanten. Een geelgouden ring met witgouden zetkast voorzien van halve gladomzettingen bezet met 7 briljant geslepen diamanten, ca 7x0,07 crt. ø 55. ca 3,15 gram. In ...

18 Zakhorloges in doos.
Ergebnis: 200 EUR

Lot van 18 mechanische zakhorloges in een doos. Wit-metaal, zilver en Niello.

Zilveren tafelschaal
Ergebnis: 200 EUR

Ronde zilveren tafelschaal, 800/000, met opengewerkte rand met raster en voluten/ Het midden van schaal is versierd met floraal graveerwerk. Op ronde voet met bewerkte rand. ø27x8cm. ca 249 gram. In g...

Zilveren ovale schaal, opengewerkt
Ergebnis: 200 EUR

Ovale zilveren schaal, 925/000, met gezaagde rand met floraal decor. Voorzien van monogram, 30,5x19x4cm, ca 296 gram. Klein deukje op de bodem verder in uitstekend staat

Stel zilveren strooilepels
Ergebnis: 200 EUR

Stel zeldzame zilveren strooilepels, 835/000, met fraai gecontourneerde ajourgezaagde bakken en stelen met gedreven florale afbeeldingen. MT.:A. Philipsen, Breda, jl.:S:1852. 17 cm, ca 63 gram. In goe...