Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop. Nr. 990. Circa 1925. Pop heeft pruik van echt haar, vilt kleding en hoedje. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' Dreambaby-pop. Nr. 351/14K. Circa 1912. Pop heeft glazen ogen en doopjurk en een vijf-delig babylichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.
Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.
Twee oude Annette Himstedt poppen in doos. Eén maal Indiaan 1993-1994 (vlekken arm). Eén maal meisje met hoed 1993-1994 (goed). Afmeting: 75-84 cm. (dozen). In redelijk/goede staat.
Antieke blikken klimaap in kartonnen doosje met Lehmann beschrijving 'Climbing Monkey'. Aap niet gemerkt. Afmeting: 22 x 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Oude blikken speelgoed Mamod Steam Tractor met spiritusbrander. Afmeting: 18 x 26 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ijzeren met messing kinderfornuis met pannen en (spiritus)brander. Circa: 1900. Schoorsteen mist. Afmeting: 23 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie antieke Duitse porseleinen 'Adolf Heller' pop Nr. 7.5. Circa 1900. Met pruik van echt haar en antieke kleding en schoenen. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Steiff Picknick-Bär 1997 Goldblond 34, Steiff-Club-Edition 1997/98, Nummer 9092, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Forever Friends Blue 23, special North American Edition 1996, Limited Edition 572/4000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Mifuyu - Beautiful Winter White 26, exclusively for Japan 1998, Limited Edition 1531/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Antieke 'Nippon' porseleinen pop. Circa 1915. Gemerkt met letters J.W. Pop heeft een vijf-delig babylichaam, een mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop (jongen). Nr.: 126. Circa 1915. 'Mein liebling baby'. Pop heeft vijf-delig babylichaam, perzikhuid en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Oude Duitse Kammer & Reinhardt pop, Nr. 117. Kopie hoofd. Met antiek gelede papier mache lichaam en pruik van echt haar. Vingers af. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 6 Liliput wagons H0 spoor: 3x Personenwagen, 1x kolenwagon, 1x Coil wagen (L235768) en 1x "Hoogovens" transportwagon ( L224308). Allen met originele dozen en in redelijk tot goede staat
Antieke Duitse 'Baehr & Proeschild' porseleinen pop, Nr.: 585. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig babylichaam, pruik van echt haar, en open, gesloten mond. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Drie oude metalen dinky toys decor stukken + één blikken meccano doosje. (Tyre Rack) Postbus + telefooncel. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Elf diverse speelgoed metalen merkmodellen. Onder andere: Oxford Mini Police Anglia, Corgi Toys Heinkel, Van Guars Triump Herald, Van Guars Ford Anglia, Mini Malta Bedford bus, Oxford Bedford bus (gro...
Twee oude chrome speelgoed oldtimers en drie oude auto emblemen, onder andere: 1x Cadillac, 2x Ford. Grote chrome auto 'JTB Kovoprace'. Eén kleine opdraai-auto. Ongemerkt. Afmeting: 5 - 17 cm. In goed...