Antieke Latijnse bijbel 1649. Homiliae Quadragesimales reverendissini Hieronaymibaptistae Delanuza. In lederen band, zonder slotbeugels. Afmeting: 10 x 24 x 38 cm. In redelijke staat.
Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse krokodillen lederen koffer met messing sloten. Gemerkt. Barkers Kensington Maker. Afmeting: 37 x 57 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel met rozen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 63 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met karaffen en glazen. Eén glas beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing. Afmeting: 40 x 32 cm ø. In goede originele staat.
1916 Kodak Vestzak camera. Eastman Kodak Company. Patent 1910. Rochester N.Y. USA. In zeer goede functionerende staat. Afmeting: 12 x 6,3 x 2,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws volkskunstmes in lederen schede, houtgestoken met paarden decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zuid-Duits Barok snijstuk met cherubijnkoppen. Helaas overgeschilderd... Afmeting: 8 x 109 x 15 cm. In redelijke staat.
Prachtige camera-set. Pentax Asahi Spotmatic met extra lenzen + statief + flitser. Timer Brauw. Mooie uitgebreide functionerende set + boekjes. Afmeting: 40 x 30 x 30 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse benen of ivoren bewerkte Chinese naaldenkoker met draken en vlinder decor. Afmeting: 15 x 2,2 cm ø. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard of console/basement. Circa: 1900. Afmeting: 13 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Drie antieke historisme plated dekselhouders in Renaissance/Empire-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme olielamp met bacchus, ranken en vogel decors. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Leuke zes-delige rood koperen pannenset. Circa: 1900. Afmeting: ø 12 - ø 17 cm. In goede staat.
Antiek koperen tantalus-set met twee kristallen karaffen, slot en sleutel. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse plated wijwaterhouder met engel en putti op houten met velours plaquette. Afmeting: 41 x 29 x 5 cm. In goede staat.
Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard met graveringen en cloisonne medaillon. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 27 x 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten hoekconsolen met snek. Historisme. Circa: 1880. Afmeting: 37 x 32 x 30 cm. In goede staat.
Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
Gipsen metalen pianolamp met chrome bol. Giso 404. Ontwerp J.J. Pieter Oud. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme metalen boekensteunen met bruin leer. Circa: 1880. Afmeting: 26 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese zandsteen bewerkte Foo/Tempel honden. Circa: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Oude plated messing wijndecanter op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 31 x 25 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Zeer grote Oosterse messing lantaarn-hanglamp met gekleurd glas. Moskee-achtige vorm. Stukje glas kapot. Afmeting: 100 x 38 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse houten inro in krabvorm met vis netsuke. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Tibetaanse kist met vergulde messing versieringen. Houten kist met bruin leder. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 37 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse keramieken petroleumlampen met bloemen en goud decor + gebloemde gematteerde glazen kappen. Compositie metalen voet. Historisme. Circa: 1890. Afmeting: 59 x 20 cm ø. In goede staat...
Interessant lot diverse oude/antieke religieuse voorwerpen. Onder andere: Heilig kruizen, kandelaren, wierookbrander etc etc.. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse vergulde dekseldoos met ivoor. Dekseldoos heeft miniatuur portretschilderijtje op deksel. Verkocht bij 'Umberto Baldissera AL Jesu Roma'. Mooie kwaliteit. Afmeting: 4 x 8 cm ø. In goede...
Tien koralen doodshoofdjes, bamboekoraal. grootte ca 2x2,5 cm- 2,5-4cm.
Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat. Voorzien van origineel certifi...
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Twaalf reebok geweien op houten plaquettes. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Elf reebok geweien op houten plaquette. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Kapitaal plated koffie- en theeservies op dienblad, theekan, koffiekan, melkkan en suikerpot met rijkelijk versierde randen en grepen, geplaatst op klauwpoten. Het geheel is geplaatst op een ovaal gec...
Grote oude porseleinen tafellamp met verguld brons, druivenranken en roccailles. 20e Eeuw. Eén hengsel gerepareerd + vaashals gerestaureerd. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren. Afmeting: 25 cm. In goede originele staat.
Twee oude Japanse bewerkte benen inro's. Kikker + florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Lot religieus koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Drie kerkelijke heilige kruizen. Eén kopergeslagen in lijst. Eén standaard met Latijns blad. Afmeting: 41 - 60 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing neo gotische penkaarskandelaren. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Oosters altaarstuk met originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 115 x 4 cm. In goede staat.
Groot antiek zijde geborduurd wandkleed met goudrand, figuren etc. Gesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 190 x 57 cm. In goede staat.
Oude bronzen tafellamp met ibis, verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 30 cm ø. In goede staat.
Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale in Hinsicht auf Volksgeschichte, Statistik, Archäologie und Erdkunde 1832. Twee delen in 1 band, kaft in gebruikte staat, bladen in redelijke st...