Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Antieke Chinees bronzen vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing vazen met draken. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 13 cm ø. In goede staat.

5x Chinese medaillons
Ergebnis: 50 EUR

Vijf maal oude/antieke Chinese natuurstenen plaquettes. 1. Vogels + tekens. 2. Haan. 3. Wijsheer. 4. Draken. 5. Tijgers. Afmeting: 3,5 - 9,5 cm. In goede staat.

Bronzen en houten Quang Yin
Ergebnis: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese Quang Yins. Eén maal houtgesneden. Eén maal brons. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Chinees gietijzeren trekpotje op stoof
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees ijzeren trekpot op ijzeren stoof met drakenkoppen. Bodemvondst. Oxydatie. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.

Lot oude/antieke Chinese figuren.
Ergebnis: 50 EUR

Vijf maal oude/antieke Chinese figuren. Eén maal natuurstenen vaas met bloem. Eén maal roodlak ? figuur. Eén maal boeddha, kunststof. Eén maal musicerende figuur, brons. Eén maal marmeren boeddha. Afm...

4x Boeddhistisch brons
Ergebnis: 80 EUR

Vier maal oud boeddhistisch brons. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee figuren te paard. Eén plaquette, 4-armige boeddha. Eén erotische boeddha. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

3-Delige kerkelijke set
Ergebnis: 75 EUR

Drie-delige antieke kopergeslagen kerkelijke set. Bestaande uit: Heilig kruis en twee grote kaarskandelaren. Afmeting: 41 - 52 cm. In goede staat.

Antieke krokodillen-lederen koffer
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Engelse krokodillen lederen koffer met messing sloten. Gemerkt. Barkers Kensington Maker. Afmeting: 37 x 57 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbelstandaard
Ergebnis: 275 EUR

Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische vergulde bijbelstandaard met cloisonne medaillons, glas en graveringen. Afmeting: 15 x 30 x 34 cm. In goede staat.

Gietijzeren Jugendstil kachel
Ergebnis: 525 EUR

Grote antieke gietijzeren Jugendstil stapelkachel met monogram en tekst. Vier etages + ampfora. Anno 1902. Haarscheuren mogelijk. Afmeting: 215 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Japanse scheepslamp
Ergebnis: 100 EUR

Grote antieke Japanse messing scheepslamp. Gemerkt en genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 28 cm ø. In goede staat.

Grote Duitse maritieme boeilamp
Ergebnis: 200 EUR

Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.

Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel
Ergebnis: 150 EUR

Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel met rozen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 63 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos
Ergebnis: 600 EUR

Antiek Zwitserse palissander speeldoos met florale intarsia en acht melodieën. Gemerkt Excelsior. Goed functionerend. Afmeting: 15 x 43 x 22 cm. In goede staat.

Barometer, 18e eeuw.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde Louis Seize wandbarometer. Kwikbarometer vervangen door nieuwere. Afmeting: 91 x 51 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Ergebnis: 320 EUR

Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...

Douwe Egberts koffiemolen.
Startpreis 40 EUR

Antieke Hollandse Douwe Egberts koffiemolen. Circa: 1910. Afmeting: 28 x 13 x 24 cm. In goede staat.

Tantalus, 19e eeuw.
Startpreis 125 EUR

19e Eeuws notenhouten met messing tantalus. Met drie karaffen en slot. Afmeting: 41 x 36 x 13 cm. In goede staat.

Lot Afrikaans houtsnijwerk.
Ergebnis: 20 EUR

Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.

Heilighart beeld.
Ergebnis: 30 EUR

Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.

Visschaal, Jugendstil.
Startpreis 30 EUR

Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.

3 Kistjes, 19e eeuw.
Ergebnis: 45 EUR

Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2 Bureausets
Startpreis 35 EUR

Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Antiek visbestek
Ergebnis: 25 EUR

Antiek vis-serveer-bestek, voorzien van floraal graveerwerk, met benen heft in cassette. Afmeting: 34 cm. (Pyro Silver)

Diverse tabakspijpen (6 x).
Ergebnis: 90 EUR

Lot van zes antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere: Porseleinen reservisten pijpen met keizer. Afmeting: circa 20 - 120 cm. In redelijk/goede staat.

Duits barok snijstuk
Ergebnis: 140 EUR

18e Eeuws Zuid-Duits Barok snijstuk met cherubijnkoppen. Helaas overgeschilderd... Afmeting: 8 x 109 x 15 cm. In redelijke staat.

Figuurlijke lamp.
Ergebnis: 55 EUR

Grote houtgestoken figuurlijke tafellamp. 'Boer met klompen en duiven in zijn hoed'. Circa: 1950. Afmeting: 85 x 46 cm ø. In goede staat.

Lustermänche lamp
Startpreis 350 EUR

Antiek Duitse eikenhouten gestoken 'Luster Mänchen' lamp. Circa 1900. Met groot edelherten gewei en vier electrische lichtpunten. Afmeting: 43 x 112 x 70 cm. In goede staat.

2 Messing bakken/schalen
Startpreis 20 EUR

Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Sextant 1930 (nautisch instrument)
Ergebnis: 250 EUR

Oude originele sextant. Circa 1930 - 1950. In originele houten kist, gemerkt met drietand en Rotterdam. Gemaakt van ijzer, messing en hout. Maker N.V. Observator. Geeikt in 1958 en 1968 door Observato...

Geldkistje, Smeedijzer.
Startpreis 1.100 EUR

Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...

Meerschuimpijp
Ergebnis: 30 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Meerschuimpijp
Ergebnis: 30 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Patchwork kleed
Ergebnis: 15 EUR

Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.

5x Aziatische rode beeldjes
Startpreis 30 EUR

Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.

Theekist, mahonie.
Startpreis 170 EUR

Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.

Console, Neogotische stijl
Ergebnis: 80 EUR

Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.

2x Ivoren bootjes.
Startpreis 100 EUR

Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat. Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Griekse icoon, Maria met kindje Jezus
Startpreis 120 EUR

Griekse icoon met eerste gehalte zilveren riza (950). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 2 cm. In goede staat.

12 Chinese gelukskralen
Ergebnis: 170 EUR

Twaalf Chinese gelukskralen. 3-5cm.

Antieke statenbijbel, 1828
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse statenbijbel in lederen band. Koningsband Kloosterkerk 1828. Afmeting: 10 x 27 x 23 cm. In goede staat.

Antiek schilpad theedoos
Startpreis 100 EUR

Leuke 19e eeuwse schildpad theedoos. Eén pootje vervangen. Afmeting: 9 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Messing inktstel, naar Jan Eisenloeffel
Startpreis 60 EUR

Antiek Hollands inktstel, gemaakt van messing. Ontwerp Jan Eisenloeffel. Circa: 1920. Afmeting: 10 x 15 x 27 cm. In goede staat.

Chinese gestoken liggende boeddha
Startpreis 100 EUR

Antieke Chinese houtgestoken figuur op console. Liggende, lachende boeddha met penningen en een pad. Met glazen ogen. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 38 x 24 cm. In goede staat.

3 Delen plated.
Ergebnis: 135 EUR

Drie antieke historisme plated dekselhouders in Renaissance/Empire-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.

3x Schilderij lijsten
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke schilderijlijsten. Beschadigd. Afmeting: 40 - 57 cm. In redelijke staat.

Kralen buideltas, ca. 1915
Startpreis 70 EUR

Antieke kralen buideltas. Jugendstil. Circa: 1915. Zijden binnenvoering iets beschadigd. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat.

3-Delig plated servies.
Startpreis 65 EUR

Drie-delig antiek plated Barok-stijl koffieservies. Gemerkt 'L. Jungh'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

Antiek kerfsnede/mannenbreischede
Startpreis 70 EUR

Antieke volkskunst, kerfsnede van een zeldzaam palmhouten mannenbreischede met initialen, anno 1813. 20 cm, In goede staat

Lamp, zakkroonluchter
Startpreis 250 EUR

Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat

2x Houten hoekconsolen
Ergebnis: 120 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten hoekconsolen met snek. Historisme. Circa: 1880. Afmeting: 37 x 32 x 30 cm. In goede staat.

12x Reebok geweien
Ergebnis: 100 EUR

Twaalf reebok geweien op houten plaquettes. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.

Gestoken stoof, 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Antieke haardset, ca. 1900
Ergebnis: 70 EUR

Antieke gietijzeren met messing haardset. Vijf-delig. Circa: 1900. Afmeting: 85 x 32 x 32 cm. In goede staat.

2x Wandlampen, Louis Seize-stijl
Startpreis 60 EUR

Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Thermometer 'Schip met putti'.
Startpreis 125 EUR

Hollandse antiek historisme-stijl tafelbarometer 'schip met putti'. Circa: 1900. Afmeting: 32 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Wortelnoten kistje, 18e eeuw.
Startpreis 250 EUR

Duits wortelnoten Barok documentenkistje met bandintarsia en geheime lades achter-zijwand. Circa: 1800. Lichte schades. Afmeting: 21,5 x 35 x 23 cm. In goede staat.

Beschilderd dekseldoosje
Ergebnis: 45 EUR

Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Stel schilpad kandelaren
Startpreis 40 EUR

Stel antieke schildpad kaarskandelaren. Circa: 1900. Eén voet gelijmd. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.

Gedenkplaquette Napoleon
Ergebnis: 60 EUR

Antieke bronzen Napoleon-Waterloo plaquette. Circa: 1900. Afmeting: 2 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Antieke koperen olielampenvoeten
Startpreis 90 EUR

Twee antieke koperen olielampenvoeten. Circa: 1900. Later geëlektrificeerd. Twee deukjes. Afmeting: 43 x 14 cm ø. In goede staat.

Messing paraplubak
Ergebnis: 95 EUR

Oude messing paraplu-houder met jachtvoorstelling. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Benen Quan Yin.
Startpreis 240 EUR

Oude Japanse been gesneden Quan Yin met gravering + draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Chinese boeddha + goudweegschaal
Ergebnis: 35 EUR

Twee maal Oosters. 20e Eeuw. Eén teakhouten boeddha. Eén houtgestoken foudraal met olifanten en goudweegschaal. Afmeting: 16,5 - 17,5 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen wandlampen
Ergebnis: 70 EUR

Twee oude vergulde bronzen wandlampen, floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 29 x 15 cm. In goed staat.

Plated Barok kandelaren
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke plated Duitse Barok-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In redelijke staat.

Koperen zeilschip
Startpreis 380 EUR

Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.

Chinese roodlak figuur
Startpreis 100 EUR

Grote oude Chinese roodlak geisha met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

Houten zuil/piedestal met snijwerk.
Ergebnis: 50 EUR

Grote 19e eeuws eikenhout gestoken zuil/piedestal met rondom vrouwen in klederdracht. Te gebruiken als kaarskandelaar. Afmeting: 174 cm. In goede staat.

Pieter Scheen, Lexicon
Ergebnis: 170 EUR

De Nederlandse Pieter Scheen beeldende kunstenaars lexicon. Twee-delig. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Chinees gestoken walnoot.
Ergebnis: 70 EUR

Oude/antieke Chinese bewerkte walnoot, met vele figuren uitgesneden. Afmeting: 4 x 4,5 cm. In goede staat.

Chinees thee-voorraadblik
Startpreis 60 EUR

Groot antiek kruideniers thee-voorraadblik met Chinese decors. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Gietijzeren potkacheltje
Startpreis 70 EUR

Antiek klein gietijzeren potkacheltje op drie poten. Circa: 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

WFM Ikora schaal
Startpreis 70 EUR

Duitse W.M.F. Ikora plated schaal met Venetiaan in boot voorstelling. 1960. Afmeting: 27 x 27 x 3 cm. In goede staat.

Hanglamp met blauw/witte kapjes.
Startpreis 100 EUR

Antieke messing plafondlamp met glazen handbeschilderde kappen, met florale decor. Circa: 1900. Eén glazen lamel gebarsten. Afmeting: 60 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Kurkentrekker, 'Holzapfel'.
Startpreis 570 EUR

Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Messing hanglamp, ca. 1900
Ergebnis: 90 EUR

Antieke messing hanglamp met ranken. In 18e eeuwse stijl. Circa: 1900. Afmeting: 50 x 50 cm ø. In goede staat.

Antiek inktstel, ca. 1880
Startpreis 60 EUR

Grote antieke historisme inktstel met roccailles. Circa: 1880. Afmeting: 17 x 37 x 28 cm. In goede staat.

Altaarstuk met olifanten.
Ergebnis: 30 EUR

Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse verdeelschaal, ca. 1920
Startpreis 100 EUR

Antieke zeven-delige Japanse of Chinese porseleinen verdeelschaal in roodlak-houder met goud landschap decor. Circa: 1920. Afmeting: 6 - 31 cm ø. In goede staat.

Scheepsstuurwiel (klein)
Startpreis 70 EUR

Klein scheepsstuurwiel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 57 cm. In redelijk/goede staat.

2x Roccoco-stijl kandelaren
Startpreis 120 EUR

Twee plated Roccoco-stijl kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne trekpot
Startpreis 150 EUR

Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist. Slotplaatje mist. Afmeting: 15 x 41 x 25 cm. In goede staat.

Bewerkte kandelaar.
Ergebnis: 60 EUR

Oude Duitse smeedijzeren kandelaar met draak, in gotische-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Hanglamp met putti
Ergebnis: 325 EUR

Grote messing hanglamp met putti. In Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afmeting: 88 x 50 ø cm. In goede staat.

Antieke spiegel, ca. 1900
Ergebnis: 60 EUR

Antieke eikenhouten spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 38 cm. In goede staat.

Franse Art Nouveau spiegel
Startpreis 50 EUR

Antieke Franse vergulde messing Art Nouveau spiegel met facet geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 83 x 53 cm. In goede staat.

Plated koffie- en theeservies + dienblad
Ergebnis: 100 EUR

Kapitaal plated koffie- en theeservies op dienblad, theekan, koffiekan, melkkan en suikerpot met rijkelijk versierde randen en grepen, geplaatst op klauwpoten. Het geheel is geplaatst op een ovaal gec...

Plated bouilloir
Startpreis 125 EUR

Mooie antieke plated bouilloir met houten grip. Engeland. Afmeting: 35 x 21 x 17 cm ø. In goede staat.

Houten staande lamp.
Ergebnis: 70 EUR

Antieke notenhouten lampenvoet met leeuwenpoten. Circa: 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

Lot divers oud/antiek.
Startpreis 40 EUR

Lot divers oud/antiek. Eén maal Imari wierookbrander, gerestaureerd. Twee Japanse tafelschalen. Twee benen bollen. Porseleinen borden etc... Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen lemet/speerpunt, handgesmeed
Ergebnis: 60 EUR

Antieke bronzen lemet van zwaard of speerpunt. Handgesmeed, mooie patina. Leeftijd ? Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Kraankan + comfoor + tabaksdoos
Ergebnis: 40 EUR

Drie maal 19e eeuws. Eén messing gegraveerde tabaksdoos, mogelijk Hebreeuws. Eén keramieken comfoor, groene glazuur (Oud Holland). Eén beschilderde kraantjeskan, bovenrand vervormd. Afmeting: 12 - 43 ...

3x Oosterse bewerkte schalen
Startpreis 60 EUR

Drie oude Oosterse bewerkte metalen schalen. Eén maal plated. Eén maal emaille beschildering. Eén maal koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 34,5 cm ø. In goede staat.

3x Oosterse houtgesneden figuren
Startpreis 60 EUR

Drie oude/antieke Oosterse houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.