Twee antieke kristallen dekselcoupes. Ruit geslepen. Circa: 1880. Eén beschadiging omranding. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal vrijmetselaar, 19e eeuw. Eén schort, leder + linnen, Sattorini + Sons Ltd. 19e Eeuw. Eén bekerglas met vrijmetselaar symbolen en monogram, 19e eeuw. Afmeting: 16 x 11 cm ø. en 44 x 38 cm. In...
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse floraal gegraveerde glazen druivenspoeler. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke kristallen bonbonnieres, amandel geslepen. Circa: 1870. Chips. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijke staat.
Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Barok drinkglas met gegraveerde jachtvoorstelling (radgravering). Afmeting: 10 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke indentieke waaier-kristallen tassa. Vroeg 19e eeuw. Chips. Afmeting: 15 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse amandel geslepen Biedermeier kristallen gember dekselcoupe. Chips. Afmeting: 42 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote Duitse antieke mondgeblazen wijnroemers. Historisme, handbeschilderd, met goud/spreuk en wapen decor. Eén chip bij voetspreukglas. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...
Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee gesigneerde Jugendstil-stijl mondgeblazen glazen vazen in de kleur blauw-groen. Gesigneerd Lawrence 1988. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In goede staat.
Acht maal Boheems gekleurd kristal. Zes wijnroemers en twee vazen (kleine Moser). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1950. Afmeting: 13 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke waaierkristallen boerenjongens bowlset. Drie-delig met onderschaal + sleef. Paar minimale chips. Afmeting: 33 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Stel kristallen karaffen met zilver, 833/000. Sierlijke karaffen met floraal slijpwerk op ronde zilveren voet met parelrand en een opengewerkte zilveren rand met graveerwerk voorzien van ketting. ø14x...
Drie antieke opaline glazen vazen met beschildering. Wat chips bovenranden. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse geetste bowlpot met onderschaal en druivenrank decors. Afmeting: 28 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote kristallen vaas voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. De vaas is versierd met slijpwerk met o.a. bloemen. ø 16x33cm, deukje in de rand, verder in goede staat.
Antieke cassis-kleurige Jugendstil vaas met florale decors. Ongesigneerd. Circa: 1915. Minimale chips bovenrand. Afmeting: 14 x 5,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen vaas met gezicht, op drie poten. 21 Eeuw. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie kristallen karaffen. Karaffen, eerste helft 20e eeuw. Eén maal ruitkristal. Eén maal waaierkristal. Eén maal geetste glazen stopfles (parfum). Afmeting: 11,5 x 38 cm. In goede staat.
Vier-delige Copier Leerdam Art Deco glazen waterset. Eerste helft 20e eeuw. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 10 - 23 cm ø. In goede staat.
Modern glazen kunstobject door R. Rijsz. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen kaasstolp. Stolp heeft paar minimale chips. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote set gegraveerde glazen. Onder andere: Cognac, champagne, wijn, likeurglazen met overlay. Totaal 44 stuks, waarvan 6 stuks robijnrood zonder overlay. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke groene opaline glazen kraagvazen met handgeschilderde florale decors. Cica: 1900. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes-delige glazen Hollandse likeurset met zwart persglazen tablet en Gero tin houders. Circa: 1920. Afmeting: 11,5 - 25 cm. In goede staat.
Vier-delige Art Deco persglazen likeurset met geel kleurige glazen, karaf en zwart glazen tablet. Circa: 1930. Afmeting: 5,5 - 23 cm ø. In goede staat.
Art Deco glazen tafelstuk. Te gebruiken als rozensteker (met vis) en als schip. Circa: 1930. Beide compatibel. Minimale chip. Afmeting: 24 x 29 cm ø. en 27 x 29 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kristallen/glazen stopkaraffen. 20e Eeuw. Twee maal met goud decor. Twee maal facet geslepen. Twee maal divers. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek kristal. Eén maal beschuitbus + onderschaal, waaierkristal. Eén maal dekselpot + onderschaal, Biedermeier. Eén maal ovale schaal, waaierkristal. Eén maal ovale schaal, Biedermeier. En...
Duitse handbeschilderde Jugendstil glazen vazenset met florale en goud decors. In messing houders. Circa: 1910. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.
Vier antieke handbeschilderde opaline glazen vazen met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 36 cm. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eén parfumflacon, beschadigd. Eén beschilderde mondgeblazen stopfles. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke glazen karaffen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal kristal, chips. Eén maal mondgeblazen glas, goed. Afmeting: 36 -39 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke mondgeblazen Venetiaanse glazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 37 cm. In goede staat.
Tien antieke kristal/glas karaffen. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Negen stopkaraffen en één schenkkan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 21 cm.
Kristallen geslepen schaaltje met zilveren beugel, 835/000, met graveerwerk. Voorzien van geslepen ster op de bodem. ø15x11cm. Minimale chips.
Lot divers antiek kristal. Veel waaier en ruitkristal. Bestaande uit: Eén dekseldoos, vier schalen, menage, twee dekselcoupes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Drie maal K P C de Bazel glas. Circa: 1940. Twee maal zwart glazen onderzetters. Eén maal bruin glazen schaal, één chip. Afmeting: 8,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met landschappen en dennentakken decors. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 9 cm ø. In goede staat.
Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Lot van 10x designglas vazen. Diverse kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws glaswerk. Eén maal geribte karaf met molens en fruit decor, chip. Eén maal robijnrood gegraveerd Boheems glas. Eén maal melkglazen stopkaraf. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/goed...
19e Eeuws kristalglazen bokaalglas met florale restvergulding. Chip onderkant. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.
Stel geslepen odeurkaraffen compleet met geslepen kristallen binnenstopje met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren montuur, 925/000, met boldop voorzien van floraal dr...
R. Lalique gesigneerde glazen schaal met valken decor. In mat en transparant glas. 20e eeuw. In goede staat.
Antieke Boheems glazen geetste likeurset. Bestaande uit: Tablet, karaf, drie glaasjes (origineel), drie glaasjes (andere vorm). Minimale chip. Afmeting: 20 x 18 cm ø. In goede staat.
Antieke ruitkristallen menage set, 7-delig. Circa: 1900. Eén chip. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude kristal-glazen karaf. Transparant, wijnrood met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse amandel geslepen kristallen stop-karaffen. Afmeting: 27 x 12 cm ø. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen stier, zwart/wit. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen vaas met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Roemer wijnglazen met vergulde geetste wild-decors. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. Jugendstil vaasje met putti. Circa: 1915. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Zwarte glazen Egyptische vaas met farao decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 7 cm ø. In goede staat.
Grote antieke ruitkristallen gember dekselcoupe. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Acht oude/antieke kristallen/glazen stopkaraffen. 20e Eeuw. Eén maal set van drie goud/blauw. Rest divers, onder andere met goud decor. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Tien kleine kristallen stopkaraffen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Achttien stuks oude glazen/kristallen flacons, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Zeven oude kristallen/glazen stopflessen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Vier maal design parfumflacons. 20e Eeuw. Twee maal met vergulde messing versieringen (Matson). Twee maal klein met messing en prismen glas. Chips. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Uniek antiek geslepen kristallen gelegenheidsglas op ronde voet, kelk voorzien van geslepen initialen BD 2 Februari 1876 - 2 Augustus 1888 en geslepen ingrediënten. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Afm...
Twee oude Murano blauw/groene glazen vazen. Ontwerp Flaviopoli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 21 cm. In goede staat.
Twee vazen van A.D. Copier, Leerdam. Glazen bolvazen met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1935. Eén beschadigd. Afmeting: 8,5 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. 1935. Afmeting: 12,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Maastricht Cristal Unie. Moderne glazen vaas. Ontwerp Max Verboeket. Kleine chip. Afmeting: 22 x 24 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke stopkaraffen. Drie maal beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Zes geslepen kristallen wijnglazen met fraaie gegraveerde kelken, stam met knoop en op 835/000 zilveren voet met parelrand. Afmeting: Vijf maal 12 cm. en één maal 15 cm. Herkomst Bisschopshuis Haarlem...
Geslepen kristallen bokaal met fraai gematteerd floraal slijpsel op zilveren voet, 835/000, met graveerwerk. MT.: A.H. Ankum, Zaandam/Amsterdam. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Circa: 1870. Afmeting: ...
Grote A.D. Copier, Leerdam groen-glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.
Oude Franse persglazen schaal met libelles. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Leerdam Luciene Bloch. Gesatineerd persglazen eendje. Circa: 1929. Afmeting: 6 x 6,5 x 4 cm. In goede staat.
Antiek Leerdam oranje-vaasje, Beatrix vaasje. Circa: 1938. Afmeting: 11 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Kristallen karaf met zilveren kraag, 925/000. karaf met bolle buik versierd met geschulpt slijpsel.ø15x30cm. In uitstekende staat.
Twaalf 19e eeuwse Duitse handbeschilderde mondgeblazen glazen. Uberfang glazen. Emaille beschilderd. Diverse bloemsoorten, onder andere edelweiss. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.
Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.
Vijf grote moderne glasfusing mondgeblazen vazen. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse kristalglazen karaffen met amandelslijpsels. Afmeting: 43 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote kristalglazen gematteerde schaal met florale decor. Circa: 1930. Afmeting: 8 x 30 cm ø. In goede staat.
Geslepen kristallen knijpfles met graveringen en floraal zilveren montuur. 800/000 Afmeting: 13 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige Duitse mondgeblazen groen-glazen wijnset met florale beschildering. Bestaande uit: Karaf + zes roemers. Trink was klar ist, sprich was wat ist (op deksel). Afmeting: 16 - 36 cm. I...
Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier groen-glazen A.D.Copier vazen. Circa: 1945 - 1948 Leerdam. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Leerdam Oranje vaasje (Ariane vaasje). Art Deco vormgeving. 2007 Floris Meijdam. Genummerd. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zes delen Swarovski waaronder 3 vlinders (2x goudkleurige voelsprieten en 1x zilverkleurige voelsprieten), 3,5-5cm. en 3 uiltjes. Allen in goede staat
Kristallen strooibus met 12 vlaks geslepen en met diamantslijpsel. Voorzien van zilveren montuur en dop, 835/000, met parelrand. MT.: W.Burger, Haarlem ca 1925. ca 14 cm. In goede staat
Twee kristallen odeurkaraffen net zilveren montuur. Karafje met 8 vlaks en 2 ringen met diamantslijpsel voorzien van zilveren montuur, 925/000, en piekstop, Birmingham, 1925, en een taps toelopend ode...
Fraaie en gave geslepen kristallen gembercoupe op zes-kantige voet met ingeslepen ster op de onderkant. Afmeting: H 32 cm. ø 13 cm. In goede staat.