Prachtig uitklapbare Chinese lakwerk toilet-sierradenkast met negen lades, opklapbare spiegel, messing beslag van binnen en buiten en met parelmoer inleg. Circa 1930. Afmeting: 23 x 28 x 38 cm. In goe...
Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-stoelen met velours stoffering. Afmeting: 87 x 50 x 49 cm. en 92 x 50 x 46 cm. In goede staat.
Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten breistoel met velours stoffering. Louis Philippe. Circa: 1870. Afmeting: 92 x 62 x 75 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met lade. Afmeting: 74 x 50 x 94 cm en 74 x 100 x 94 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
Eikenhouten nachtkastje met wit-marmeren blad. Circa: 1910. Afmeting: 78 x 35 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...
Antieke Oosterse grenen beschilderde kist met deurtjes. Afmeting: 70 x 68 x 102 cm. In goede staat.
Twee Louis Seize-stijl armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse grenenhouten boeren kabinet. Drie-delig, met originele polychromie, op klauwpoten. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 202 x 165 x 60 cm. In redelijke staat.
Mooie lichtbruine lederen draaifauteuil op wielen met hoofdsteun en houten verstelbare poot. Afmeting: 170 x 80 x 95 cm. In goede staat.
Bruine lederen fauteuil met houten poten en wielen. Afmeting: 90 x 80 x 96 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze Barok kabinet met halve zuilen + vergulde capitellen + snijwerk in kroon. Afmeting: 240 x 205 x 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollandse mahoniehouten (uitneembare) pastoorskast. Slot mist. Ongerestaureerd. Afmeting: 196 x 185 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten smalle wandtafel. Lang model. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 38 x 84 cm. In goede staat.
Vroeg Duitse berkenhouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Oude wormbeval. Afmeting: 88 x 54 cm. In redelijke staat.
Antiek Bretonse (?) bijzettafel met negen 19e eeuwse mangaan-kleurige tegels met florale decor. Afmeting: 74 x 43 x 44 cm. In goede staat.
Oude lederen armleun-oorstoel met houten poten welke onderling verbonden zijn. Met leer bekleed en afgewerkt met kopernagels. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 77 x 87 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
Duitse mahoniehouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Met handbeschilderd gebogen binnenleven met lades en deurtje. Secretaire heeft uitschuifbaar blad en afneembare snijstukken. Afmeting: 19...
Mahoniehouten Louis Philippe plantentafel met leeuwenkoppen, klauwpoten, grote tol en zinken binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 74 x 70 cm ø. In goede staat.