Zeldzame Hollandse eikenhouten 18e eeuwse Barok apotheker-schrijfkabinet met vele lades, geheimvak en kelder. In bovenstuk en achter schrijfklep orgelgebogen lades. Mooie smalle uitvoering en mooie pa...
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.
Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode. Circa 1840. Krimpnaden, één slot mist, minimale fineerschade. Afmeting: 103 x 108 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...
Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse stoel met familiewapen en florale intarsia. Afmeting: 88 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe ovale tafel met houtgestoken vier-spant poot. Afmeting: 71 x 110 x 82 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.
Vroeg 19e eeuws Duitse 'Ohrbacken-sessel' met verstelbare rugleuning en goede stoffering. Afmeting: 115 x 74 x 82 cm. In goede staat.
Vier-delige Duitse notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met drie armleunstoelen en één bank. Circa 1880. Afmeting: 95 x 60 x 65 cm. en 112 x 133 x 66 cm. In goede staat.
Zeer grote eikenhouten Duitse Biedermeier-stijl lederen beklede bank met twee schuiflades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 260 x 85 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met volle zuilen en goede stoffering. Circa 1880. Afmeting: 125 x 75 x 160 cm. en 110 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast, compleet met kroon en sloten etc. Circa 1880. Historisme, Neo-Renaissance. Oudere restauratie, rechter koplijst mist. Afmeting: 248 x 136 x 66 cm. In...
Grote antieke Duitse notenhouten 'Grunderzeit' buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Gedeelte tussenstuk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 240 x 70 x 140 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Jugendstil bureau met zweepslag florale panelen, lades achter deur + groen schrijfleer. Circa: 1915. Afmeting: 80 x 76 x 134 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten houtgepinde stoel. 18e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 100 x 53 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Frans historisme notenhouten pronkkastje met snijwerk, kussenpanelen, vier deuren en hekje. Circa: 1880. Afmeting: 135 x 65 x 41 cm. In zéér goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil eikenhouten kapstok met spreuk 'Het is beter te verslijten dan te verroesten'. Circa 1915. Afmeting: 54 x 104 x 14 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken stoel in Renaissance-stijl met gobelin stoffering. Circa 1900. Afmeting: 120 x 70 x 65 cm. In goede staat.