Zes maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bloesemboom decor. Drie schotels goed, drie haarscheur. Vier kopjes goed, twee kopjes beschadigd. Afmeting: 6 x 12,5 cm ø. In ...
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen lampen met figuren + porseleinen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 36 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse zeldzame Delftse Fayence polychrome borden met florale decors. Gemerkt. Werkplaats De Paeuw, David Kam 1705 - 1725. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met pagode in landschap decor en zilveren monturen. Afmeting: 25 x 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...
16e Eeuwse Chinees porseleinen stopfles met zilveren montuur. Met donkerblauw decor in coulissen. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinese/Japanse verdeelschaal met florale decors. Chips rand + haarlijnen. Afmeting: ø 35,3 cm. In redelijke staat.
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met vogels in bloesemtak decors. Afmeting: 15,5 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met draken decor. Qing Dynasty. Ongemerkt. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee grote porseleinen pronkvazen met brons. In 18e eeuwse stijl, maar 21e eeuw. Gemerkt A.C.F. Decor Sevres, met romantische decors. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Vier maal 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen schotels met tuin decors. Drie maal goed, één maal haarlijn. Afmeting: 3 x 27,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid Duits handbeschilderd Rosenthal porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x koffiepot, 1x theepot, 12x kop en schotels, 2x suikerpot, 2x melkkan, 1x taartschaal, 1x koekjesschaal, 12x ...
Hoge kwaliteit handbeschilderde porseleinen tafel met florale en goud decors. Duitsland. Gemerkt 'P.M.P'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 46,5 cm. In goede staat.
Duits 'K.P.M'. porseleinen 'Tete a Tete' servies. 'Handgemalt A.H.' Met goud decor, groen en landschap decor. Afmeting: 22 x 43 x 31 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale en figuren decors. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote 19e eeuwse Europese Fayence polychrome Hoornen des overvloeds, met florale decors. In Renaissance- stijl. Gemonogrammeerd en genummerd. Afmeting: 52 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse gemerkte Chinees porseleinen borden met zotjes in landschappen. Drie borden met minimale chip. Eén bord met haarlijn. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse Porceleyne Fles sierschotels. Circa: 1920. Eén maal naar Louis Apol. Eén maal naar Anton Mauve. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein, 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje met bomen decors. Afmeting: 10 x 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Kantonese porseleinen vazen met Familie Rose decors, figuren, floraal + goud decor. Mooie kwaliteit. Eén vaas haarlijn + kleine restauratie. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In redeli...
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 43 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Amsterdams bont beschilderde theetrekpot met bloemenmanden, goud en blad decor. Gevlochten handvat. Minimale chip tuit. Afmeting: 16 x 24 x 13,5 cm ø. In goede sta...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met dieren en florale decors. Stukje van tuit af. In redelijk/goede staat.