18e Eeuws 20-pas Delfts tegeltableau met voorstelling van steigerend paard. Restauraties en haarscheuren. Afmeting: 39,5 x 51,5 cm. In redelijke staat.
Grote oude porseleinen tafellamp. Gemerkt N met kroon (Duitsland Dresden ?) Met beeldengroep van vier figuren. Twee beschadigingen aan bladeren van boom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 33 cm ø....
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vazen met messing monturen, Geisha's, vlinders en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 14 cm ø. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met figuren en florale decors. Oude haarlijn. Afmeting: ø 57 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen plaquette met berglandschap + tekst, in houten lijst. Met signatuur. Afmeting: 74 x 21 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Duits porselein, Zwiebelmuster. Eén antieke Meissen theepot met zilveren monturen. Circa: 1880. Eén melkkannetje met zilveren voet. Eén theestoof, naar Meissen, met zilveren brandplaa...
Grote oude Chinese porseleinen balustervormige Mei Ping vaas met figuren in landschap en wolken decor. Afmeting: 34,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met hoge omranding en blauwe florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 cm ø. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decors. Gemerkt: L.P.K. Diverse beschadigingen. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In matige staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen olielampen met historisme monturen. Circa: 1880. Afmeting: 60 x 15 cm ø. In goede staat.
Vier Duitse 18e eeuwse Fayence Hanau gelobte sierschotels met chinoiserie decors. Kleinere, goed. Twee grote, gerestaureerd. Eén grote, oude haarscheur. Afmeting: ø 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat...
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met vogels in het huisje decor. Eén bord met twee haarlijnen, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, één bord haarlijn, gelijmd, één bord...
Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...
Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale en goud decors. Drie borden minimale chips aan rand. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.
Negentien oude 'Royal Copenhagen' porseleinen kerst-jaarborden. 60-er/70-er Jaren. Afmeting: ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen siervazen met Familie Verte decors, kraanvogels in landschap. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 37,5 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinese Ming Celadon kommen met florale decor 'Royal Nanhai Cargo'. Met certificaat Nanhai Marine Archeology. Afmeting: circa 16,5 - 18 cm. ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Drie schotels goed, drie schotels chip. Twee kopjes goed, vier kopjes beschadigd. Afmeting: 4 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke terracotta torso van een Romeinse man met baard. Met restbeschildering. Exacte leeftijd ? Afmeting: 60 x 31 x 25 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws groot Chinees porseleinen Kang Xi schotel met florale decor. Randschade. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In redelijke staat.
Zeer uitgebreid antiek keramiek Wedgwood servies. RN 221867 Etruria England. O.a.: Sancieres, natfruit + soep. Circa: 1900. Bestaande uit: 12 schalen, 7 deksel schalen, 15 soepborden, 8 eierdoppen, 28...
Grote voor-oorlogse Chinese Familie rose vaas met kinderen, Geisha's en vleermuizen decors. Gemerkt. Afmeting: 34 x 11 cm ø. In goede staat.