Verzameling Israël in blauw Schaubeck album. 1948 - 1982. Groten deels postfris met tabs.
Vier Nederlandse bankbiljetten: 1x 10 Gulden 1941, 1x 10 Gulden 1929 (Zeeuws meisje), 1x 10 Gulden 1945 (Tientje van Lieftinck) en 1x 10 Gulden 1953. Diverse condities.
Drie dozen vol met ansichtkaarten. Divers, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
33 Kilo diverse muntgeld + penningen. Wereldwijd. In redelijk/goede staat.
2 ½ Cent 1945 Nederlansch Indië in goud geslagen als penning