Geelgouden munt, gouden rijder 1763 Holland republiek, fl 14,- BELG:HOLLAND:*MO:AUR:PRO:CONFOED. CONCORDIA. RES.PA RVAE.CRESCUNT. Wat soldeer aan de achterzijde van de munt. ca 9,8 gram ø 26,5mm
Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...
Verzameling Israël in rood Schaubeck album. 1948 - 1982. Gebruikt deels zonder tabs. Verzameling Israël in zwart leuchtturm album. 1983 - 1994. Compleet, gebruikt. Vezameling Israël. Donkerblauw leuch...
Verzameling Israël in blauw Schaubeck album. 1948 - 1982. Groten deels postfris met tabs.
Eén verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt in rood leuchtturm album. 1852 - 1993. Aardig gevuld, ook voor-oorlogs ongebruikt. Eén verzameling Nederland in bruin Kabe-album. 1959 - 1979. Postfris en...
Kavel met 13 munten provinciaal en V.O.C. waaronder: 1/2 Duit (VOC) Utrecht 1755, 6 Stuiver 1688 (Nijmegen) , 2 Stuiver 1785 (Gelderland), Rijderschelling 1688. Munten zijn in diverse condities.
Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude postzegel-verzamelalbums met inhoud. Deels Israël. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Doos met postzegelverzameling. Onder andere: Jaarpakketten, 80-er, 90-er jaren Nederland postfris meervoudig. Eén album postfris China. Vijf diverse stockboeken wereldwijd + onder meer poststukken, on...
Kavel diverse bankbiljetten waaronder: 6 Biljetten van Noord-Korea, 1x 20 Dinar 1936 Joegoslavië (met nazi stempel), 1x 25 Cents (VS militair biljet) en 1x 500 Dinar 1941 Servië. Diverse condities.
Twee bankbiljetten: 1x 3 Lire 1848 Venetië en 1x 25 Livres (Franse revolutie ca. 1790). Verschillende condities.
Drie Nederlandse bankbiljetten: 1x 1 gulden (zilverbon) 1938, 1x 2,5 Gulden (zilverbon) 1927 en 1x 2,5 Gulden 1943. Verschillende condities.
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Vier bankbiljetten: 1x 1 Pound Engeland 1948-1960), 1x Bankbiljet Hongarije 1946, 1x 100 Dinar Servië 1941 en 1x 10 Zloty Polen 1940. Biljetten in verschillende condities.
Philatelistisch Davo postzegel verzamelalbum Nederland I. Catalogus waarde: ca. € 2.400,=. Gestempeld. Afmeting: 29 x 32 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse philatelie. Gestempeld en ongestempeld. 19e - 20e Eeuw. Wereld, veel Nederland. Hutje mutje van alles door elkaar. Albums doosje. Afmeting: 35 x 36 x 32 cm. In redelijke staat.
Philatisch album met bijzondere uitgiften en enveloppen. Duitsland, Nederland + wereld. Afmeting: 4 x 20 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese pop. Gemaakt van Chinese geldstukken, hout, draad en goudpapier. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote medaille aan leren koord. ø 5 cm. Medaille met een dame met op de achtergrond een uitzicht over Parijs. Getekend pour la beaute de Paris. Aan de achterzijde voorzien van een schip met Les AMIS d...
Vier Nederlandse bankbiljetten: 1x 10 Gulden 1941, 1x 10 Gulden 1929 (Zeeuws meisje), 1x 10 Gulden 1945 (Tientje van Lieftinck) en 1x 10 Gulden 1953. Diverse condities.
Kavel met ca. 25 Nederlandse munten waaronder: 2,5 Gulden 1873, 1 cent 1877, 2,5 Cent 1880, 1/2 Gulden 1862. Verschillende condities.
Kavel met 7 munten Koninkrijk waaronder: 2,5 Cent 1941, 10 Cent 1938, 25 Cent 1928, 1 Gulden 1913, 25 Cent 1823B, 10 Cent 1849 en 5 Cent 1862. Diverse condities.
Kavel met 8 zilveren munten provinciaal waaronder: 6 Stuiver (rijderschelling) 1691 Overijssel, Arendschelling, 6 Stuiver (Rijderschelling) Nijmegen 1691, 2 Stuiver 1709 Gelderland. Diverse condities.
Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.