Ongesigneerd, twee dames lopend in stad, olieverf op paneel, 17,5x23cm. In goede staat
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Fritz Crone. München 1910. Duitse school. 'Beierse vrouw in klederdracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1981 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Poezen stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse achterglas-schilderij in Japanse lijst. Twee-master. Die Oder geführt von Capt. Friedrich Schauer. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.
H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.
P. Just (kopie). Duitse school. 'Paardenspan met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 20e Eeuw. 'Riviergezicht met platbodem en boerenhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.
Francois Delpech. 1778 - 1825. Lithografie naar L. Boilly 1761 - 1845. Les amateurs de tableax + origineel blad waar werk in staat. Vochtvlekken. Litho op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In redelijke st...
Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan van der Stap. 1874 - 1940. Poldervaart met boerderij, boot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
K. Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Dorpsgezicht Genemuiden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Belgische school. Stadskanaal Brugge. Pastel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.
Tilly Moes. Vaas met bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.